°C

Utorok, 24. november 2020. Meniny má Emília, zajtra Katarína.

Ruské dvojičky pobúrili svet: Ak sa dozviete prečo, znenávidíte ich aj vy

Zdroj: Instagram/adelalinka_life
15.09.2019 11:00

MOSKVA - Ruské dvojičky pobúrili zábermi, na ktorých vidno, ako objednali sushi pre bezdomovca iba preto, aby vyhrali iPhone. Dievčatá stoja po bokoch invalidného vozíka, na ktorom muž sedí a nehanebne ho kŕmia jedlom, nazývajúc ho "nešťastníkom".


24-ročné dvojčatá Adelija a Alina Fatkheevové sa do centra pozornosti dostali predovšetkým pikantnými zábermi na sociálnych sieťach. Radi sa chvália svojím prepychovým životom, luxusnými jachtami či lietadlami a drahým oblečením. Hranicu prekročili až natočením nemorálneho videa do ruskej súťaže "Záleží nám na tom" len preto, aby vyhrali mobilný telefón. 

Ruské dvojičky pobúrili svet:
Zdroj: Instagram/adelalinka_life

Vo videu kráčajú po ulici v drahom oblečení, keď zrazu narazia na bezdomovca sediaceho na invalidnom vozíku. V pohoršení sa obrátia jedna na druhú a povedia: "Nešťastník, asi už dlhšie nič." V ďalšej scéne navštívia dodávateľa potravín Yandex, ktorý im podá balík sushi. Jedlo odovzdajú invalidovi a postavia sa vedľa neho. "Každý vie, že existujú dobrí ľudia, ktorí chcú pomáhať," hovorí bezdomovec. Miestne médiá potvrdili, že muž od svojich 28 rokov naozaj žije na ulici a jeho meno je Jurij Zasorin. O nohy prišiel kvôli ťažkým omrzlinám. 

Ruské dvojičky pobúrili svet:
Zdroj: Instagram/adelalinka_life

Hlavnou cenou súťaže sú drahé položky ako iPhone XR, PlayStation 4 či Apple Watch Series 4. Nehanebné video influenceriek kritizuje takmer celý svet. "Sú tak ďaleko od reality, že nedokážu pochopiť, ako pomáhať druhým," odkazuje Dmitrij Taran. "Toľko pokrytectva v priebehu 42 sekúnd," pridal sa Ivan Bakastov.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články