Žena sa zobudila z kómy a svojej rodine povedala mrazivý odkaz na FOTO | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Žena sa zobudila z kómy a svojej rodine povedala mrazivý odkaz na FOTO

Zdroj: Facebook/David Johnson
27.06.2019 08:12

SAN LUIS OBISPO - Obrázok zvláštneho tetovania Madie Johnsonovej z Kalifornie, ktorý koluje na Instagrame, okomentovala jeho autorka mrazivou skúsenosťou svojej tety. Opisuje v ňom udalosť, ku ktorej došlo, keď sa prebrala zhruba pol hodiny po tom, ako zostala v bezvedomí napojená na prístrojoch.


Zápästie Johnsonovej zdobí zvláštne, ťažko čitateľné tetovanie. Príbeh, ktorý ju k nemu doviedol, je však ešte zvláštnejší a pre mnohých možno nepochopiteľný. Ak chceme ísť na jeho začiatok, musíme sa vrátiť do minulého roku k jej tete Tine Hinesovej. Túto matku štyroch detí resuscitovali až šesťkrát. Štyrikrát sa o to snažil jej manžel a dvakrát ju oživovali v nemocnici. Ženu nechali napojenú na defibrilátore, o 27 minút neskôr sa zrazu prebrala. 

Madie s tetou Tinou
Žena sa zobudila z
Zdroj: Facebook/Madie Johnson

Žena sa zobudila z
Zdroj: Facebook/David Johnson

"Teta nebola schopná hovoriť a iba ukazovala smerom nahor. Naznačovala, že chce písať. Bratranec jej teda podal pero a ona napísala niečo, čomu sme nerozumeli," hovorí jej neter. Až po dôkladnom preskúmaní prítomní zistili, že ide o vetu "Je to skutočné". Všetci sa Tiny pýtali, čo je skutočné a ona iba ukazovala hore k nebu a mala oči plné sĺz. Krátko nato zomrela. 

Žena sa zobudila z
Zdroj: Facebook/David Johnson

Madie hovorí o svojej tete ako o ušľachtilom a skvelom človeku, a preto si jej posledné slová nechala vytetovať na zápästie. "Jej príbeh je skutočný a verím mu," dodáva Johnsonová s tým, že táto rodinná skúsenosť jej dala novú vieru dúfať v dobro a lásku Ježiša.


Galéria

Madie s tetou Tinou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články