FOTO Sexi brunetka pobúrila ľudí: Nedokážem si nájsť lásku, pretože som... Myslíte, že má pravdu? | Topky.sk

Utorok, 23. júl 2019. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

FOTO Sexi brunetka pobúrila ľudí: Nedokážem si nájsť lásku, pretože som... Myslíte, že má pravdu?

Zdroj: Facebook/Jenna Thompson
15.05.2019 08:40

LONDÝN - Bikini modelka a fitnesska Jenna Thompsonová čelí vlne kritiky po vyhlásení, že je pre ňu ťažké nájsť lásku, pretože je "príliš pekná". Podľa vlastných slov zastrašuje všetkých milých mužov, každé jej rande preto dopadne katastrofou. Svojimi sebavedomými rečami pobúrila divákov rannej šou, ktorí ju považujú za narcistku.


Jenna v rozhovore pre televíziu ITV prezradila, že priťahuje chlapov, ktorých zaujíma len jedna vec. Navyše obvinila zoznamovacie stránky z toho, že sú mínovým poľom. Údajne chodila s chlapom, ktorý bol ženatý. O tom sa však dozvedela pomerne neskoro. "Len tak mi to šplechol do tváre. Keď som chcela odísť, pokúšal sa ma zastaviť a šmykol sa. Musela som ho odviezť do nemocnice," reaguje Thompsonová na svoje vyhlásenie, že sa doposiaľ stretla len s katastrofami. 

FOTO Sexi brunetka pobúrila
Zdroj: Facebook/Jenna Thompson
FOTO Sexi brunetka pobúrila
Zdroj: Facebook/Jenna Thompson

Dvojnásobná matka Jenna sa považuje za príliš peknú, a preto sa ju vraj bojí veľa mužov osloviť. Premýšľa preto o zmene svojho výzoru, aby k sebe prilákala vytúžený typ mužov. "Som celkom vyberavá. Mám vyhradený určitý typ," priznala s tým, že sa jej páčia dobre vypracovaní muži s tetovaniami, ktorí sa o sebe starajú a chodia cvičiť. 

FOTO Sexi brunetka pobúrila
Zdroj: Facebook/Jenna Thompson

Na otázku moderátora, či u nej inteligencia zohráva nejakú rolu, odpovedala, že chce niekoho, kto by bol schopný spojiť sa s ňou na vyššej úrovni. "Nemám rada rozhovory bez zmyslu. Mám rada ľudí, ktorí v sebe majú hĺbku a osobnosť," vysvetlila brunetka. 

FOTO Sexi brunetka pobúrila
Zdroj: Facebook/Jenna Thompson

Mnoho ľudí po skončení vysielania zamierilo na Twitter, kde Thompsonovú skritizovalo za jej veľkohubé vyhlásenia. "Som príliš dobrá na to, aby som si niekoho našla. Nečudujem sa, že s týmto narcistickým prístupom ďaleko nezašla," znie jeden z komentárov.  


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články