Vo francúzskej nemocnici sa diali nevysvetliteľné nočné javy: Tajná kamera odhalila pravdu | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Vo francúzskej nemocnici sa diali nevysvetliteľné nočné javy: Tajná kamera odhalila pravdu

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
02.05.2019 16:02

PARÍŽ - Za "nevysvetliteľné" nočné javy v nemocnici v meste Dax v juhozápadnom Francúzsku, ktoré vyvolali špekulácie o prítomnosti ducha, môže podľa vyšetrovateľov jedna zo zamestnankýň. Zhruba tridsaťročná žena je teraz vo väzbe a bola obvinená z násilia voči zraniteľným osobám, píše francúzska tlač.


Vyšetrovanie začalo po tom, čo si personál všimol premiestnený zdravotnícky materiál a nábytok, otvorené okná a dvere, vrecká na moč pohádzané na zemi a vyzlečené obliečky u jedného z nevládnych pacientov. Incidenty sa stali v časti, v ktorej sú hospitalizovaní hlavne starí ľudia, ktorí sa nezaobídu bez pomoci. Niektorí pacienti boli podľa polície nájdení v podivných pozíciách.

Vedenie nemocnice sa najprv domnievalo, že dovnútra cez všetky bezpečnostné opatrenia prenikol niekto zvonku. Čoskoro sa ale priklonilo k hypotéze, že záhadné udalosti má na svedomí niekto zo zamestnancov. So súhlasom úradov nechalo v zariadení nainštalovať kamery, ktoré ženu natočili pri čine. Podozrivá obvinenia popiera, no dôkazy voči nej sú nespochybniteľné. 


Nástroje k článku


ZDROJ: ČTK

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články