Kráska (20) išla s priateľom na mesačnú dovolenku: Na jej konci prišiel krutý rozchod, kvôli TOMUTO | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Kráska (20) išla s priateľom na mesačnú dovolenku: Na jej konci prišiel krutý rozchod, kvôli TOMUTO

Zdroj: Facebook/Emily Wilson
18.01.2019 20:54

LEYLAND - Dvadsaťročná Emily Wilsonová sa na Twitteri podelila o skúsenosť so svojím priateľom. Ten sa pred odchodom na ich spoločnú dovolenku do Austrálie stihol viac ako priateľsky rozlúčiť s neznámou ženou a dokonca ju presvedčil o tom, že je nezadaný. Asi nie je potrebné dodávať, že všetko sa to skončilo rozchodom.


Emily vo svojej spovedi pretriasa neveru svojho priateľa, s ktorým si po trojročnom vzťahu naplánovali spoločnú dovolenku v Austrálii. V deň návratu ale zistila, že spal s niekým iným noc pred odchodom. Všimla si totiž, ako mu na mobil prišla veľavravná správa, ktorá sa objavila na displeji. "Zatiaľ, čo ležal vedľa mňa, stihol si na Snapchate písať s inou," vyliala si svoje zranené srdce. 

Kráska (20) išla s
Zdroj: Facebook/Emily Wilson

Jej priateľ v srdcervúcich odkazoch určených milenke neustále opakoval, ako veľmi mu chýba. O Emily písal ako o bývalej priateľke, s ktorou zostali už iba kamaráti a aj jeho rodičia vedia o tom, že sa spolu rozišli. Druhú ženu nezabudol ubezpečiť, že na spoločnú dovolenku s "bývalkou" sa mu vôbec nechcelo ísť.

Kráska (20) išla s
Zdroj: Facebook/Emily Wilson

Zlomená Wilsonová sa nakoniec rozhodla, že svoju sokyňu kontaktuje a spýta sa, prečo to všetko urobila. "Nevedela som, že si vo vzťahu. Tvrdil mi, že už ste iba kamaráti. Nikdy by som si nezačala nič s niekým, kto je zadaný," ubezpečovala ju neznáma žena. Emily mala na svojho expriateľa veľkú zlosť, a tak sa rozhodla jeho správy určené milenke zverejniť.

Kráska (20) išla s
Zdroj: Twitter/emily

Príspevok okomentovali mnohí užívatelia, pričom väčšina ju povzbudila a uviedla, že nemá za čím smútiť. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články