°C

Utorok, 22. september 2020. Meniny má Móric, zajtra Zdenka.

Kráska (24) zverejnila na internete dokonalé FOTO: Ľudia ju za to nenávidia, vyhrážky smrťou

Fotografia vyvolala ošiaľ nenávisti
Fotografia vyvolala ošiaľ nenávisti
Zdroj: Instagram/Scarlett London
04.09.2018 18:01

LONDÝN - Scarlett Londonová sa na svojom Instagrame pýši dokonalými fotografiami z rôznych kútov sveta a zároveň sa jej darí zarábať si tým, že na nich propaguje rôzne značky a robí im takto reklamu. Zdá sa však, že nie všetci jej úspech prajú a na jednom zo záberov sa kritici vyšantili svojimi negatívnymi komentármi. Mladá žena tvrdí, že sa jej dokonca niektorí vyhrážajú smrťou.


Kráska chcela vedieť, čo si ľudia myslia o jej outfite: Keď zbadali SELFIE, riešili niečo úplne iné

Ľudí rozhorčila snímka, na ktorej pekná blondínka sedí na posteli a na tvári má široký úsmev. V rukách drží šálku čaju a je obklopená héliovými balónikmi v tvare srdiečok. Na perinách je položený tanier s množstvom palaciniek ozdobený jahodami a na stolíku sa vyníma fľaša ústnej vody. Netreba ani dodávať, že slečna má urobený dokonalý mejkap a nastajlované vlasy.

Kráska (24) zverejnila na
Zdroj: Instagram/Scarlett London

"Najlepšie dni sa začínajú úsmevom a pozitívnymi myšlienkami. A palacinkami. A jahodami. A bezodnou šálkou čaju," napísala Scarlett pod fotografiu na Instagrame. Na konci svojho príspevku uviedla aj značku ústnej vody a dodala, že ide o propagačný materiál. Nie všetci však boli z tohto záberu takí nadšení ako autorka.

Kráska (24) zverejnila na
Zdroj: Instagram/Scarlett London

Na jej hlavu sa zniesla spŕška kritiky za to, že údajne všetko na tejto fotografii je umelé a nerealistické. Scarlett dokonca obvinili, že vôbec nepoužila skutočné palacinky, ale ide o tortilly. Mladým dievčatám sú tak ponúkané falošné predstavy o živote, pretože naozaj takmer nikto nezačína deň práve uvedeným spôsobom a v tínedžeroch tým môže vzbudzovať prehnané očakávania, ktoré sa potom nenaplnia.

Kráska (24) zverejnila na
Zdroj: Instagram/Scarlett London

Scarlett sa posťažovala, že jej na Instagram, Twitter a dokonca aj na YouTube prúdia stovky nepríjemných správ, z ktorých niektoré obsahujú vyhrážky smrťou. Neprajníkom odkázala, že skôr, ako ju začnú odsudzovať, by si mali zistiť, aký je vlastne človek. Priznáva, že robí reklamu istým značkám, ktoré však sama aj používa. Svojimi fotografiami vraj nepropaguje ideálnu verziu života, ktorou by sa mali mladé dievčatá riadiť.

Kráska (24) zverejnila na
Zdroj: Instagram/Scarlett London

Kráska trpí zažívacím ochorením, no napriek tomu sa rozhodla byť pozitívnou a ukázať aj ostatným, že aj za takýchto okolností sa dá užívať si mnohé chvíle. Taktiež v minulosti zažila šikanovanie. "Pamätajte, že uprostred každej virálnej búrky je ľudská bytosť," dala na známosť užívateľom, ktorí ju hania.


Galéria

Fotografia vyvolala ošiaľ nenávisti

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články