Dievčina načapala svojho priateľa na rande s inou: Prišla okamžitá pomsta | Topky.sk

Sobota, 17. november 2018. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Dievčina načapala svojho priateľa na rande s inou: Prišla okamžitá pomsta

Corrina Fossová
Corrina Fossová
Zdroj: Facebook
13.06.2018 08:55

BARNUM - Keď Corrina Fossová zistila, že ju podvádza priateľ, tak neváhala a z jeho romantického posedenia v reštaurácii s bokovkou mu vyrobila škandál. Udržať emócie na uzde sa jej nepodarilo ani napriek tomu, že reštaurácia bola plná ľudí.


Corrina Fossová žila spokojne s vedomím, že je milovanou a jedinou ženou svojho partnera. Veľmi ju preto zaskočil telefonát od kamarátky, ktorá ju požiadala, aby okamžite prišla do nemenovanej reštaurácie, lebo jej priateľ tam vysedáva s inou ženou a správajú sa k sebe viac ako priateľsky. "Povedala som šéfovi, že musím okamžite odísť z práce. Dorazila som do reštaurácie, naozaj tam spolu sedeli a môj priateľ sa iba usmieval a povedal mi, aby som odišla," opisuje situáciu. 

Dievčina načapala svojho priateľa
Zdroj: Facebook

Mladík dostal správu od svojej frajerky: Potom si všimol ďalších príjemcov a zostal v šoku

V dievčine vzkypela žlč, pretože čakala všeličo, len nie takúto arogantnú reakciu. Zobrala preto pohár plný vody a vyliala ho na neho. "Bolo to odporné, ako sa škeril. Nesnažil sa ma vôbec upokojiť, alebo čokoľvek vysvetliť. Boli sme spolu osem mesiacov, žili sme spolu. Toto som si nezaslúžila," hovorí nahnevane.

Dievčina načapala svojho priateľa
Zdroj: Facebook

Corrina vraj chcela obliať aj  z vody uštedriť aj svojej sokyni v láske, ale ovládla sa a vybehla z reštaurácie von, kde ju upokojovali priatelia. Hneď po incidente sa odsťahovala zo spoločného bytu. "Ponížil ma, ale verím, že mi príde do života niekto lepší. Je to celé ponižujúce. Moja rodina a kamaráti však stoja pri mne, a to je pre mňa najdôležitejšie," uzavrela Fossová.


Galéria

Corrina Fossová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články

Komunálne voľby 2018
Aktuálne novinky a prehľady
kandidátov v komunálnych voľbách 2018
na Slovensku.