Alex prišiel do reštaurácie a neveril vlastným očiam: FOTO Kuchárovi dal poriadnu príučku | Topky.sk

Štvrtok, 17. október 2019. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Alex prišiel do reštaurácie a neveril vlastným očiam: FOTO Kuchárovi dal poriadnu príučku

Alex vzal prípravu jedla do vlastných rúk
Alex vzal prípravu jedla do vlastných rúk
11.12.2017 07:59

JUŽNÁ KAROLÍNA - Keď mladík z Južnej Karolíny našiel vo štvrtok okolo druhej hodiny ráno prázdnu reštauráciu a jej zamestnanca spať za stolom, omrzelo ho čakať, kým sa zobudí. Našiel si iný spôsob, ako sa dostať k jedlu aj bez toho, aby pracovníkom zatriasol a pripomenul mu, že je v službe.


Poplach v EÚ: Máte ju radi aj vy? Hrozí, že túto obľúbenú pochúťku zakážu

Alex Bowen sa vybral do občerstvenia Waffle House, ktoré býva otvorené nonstop, no narazil na nečakanú situáciu. Zamestnanec pokojne pochrupoval za stolom a on po desiatich minútach čakania stratil trpezlivosť. Pomocou selfie zdokumentoval, ako si sám pripravil jedlo a dokonca aj vyčistil gril.

Alex prišiel do reštaurácie
Zdroj: FB/Alex Bowen

Pre televíziu WIS-TV povedal, že si urobil dvojitý texaský syrový sendvič so slaninou s extra uhorkami. "Keď som skončil, vyčistil som mriežku, zobral sendvič a išiel von," opísal Alex svoje kuchárske umenie.

Alex prišiel do reštaurácie
Zdroj: FB/Alex Bowen

Na fotografiách, ktoré zverejnil na Facebooku, dobre vidno spiaceho robotníka, aj to, ako si Alex vypráža slaninu a skladá si sendvič dokopy. Jedlo ale neukradol, dokonca si spravil aj selfie, ako sa vracia späť, aby zaň zaplatil.

Alex prišiel do reštaurácie
Zdroj: FB/Alex Bowen

Spoločnosť Waffle House vo svojom vyhlásení uviedla, že na ňu Bowenovo varenie zapôsobilo, ale zákazníci by z bezpečnostných dôvodov nikdy nemali chodiť za pult. Reštauračný reťazec povedal pre WIS-TV, že zamestnanec, ktorý v práci spal, bol na týždeň suspendovaný. Amatérsky šéfkuchár vyviazol bez trestu.

Alex prišiel do reštaurácie
Zdroj: FB/Alex Bowen


Galéria

Alex vzal prípravu jedla

Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: FB/Alex Bowen

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články