Študentka predviedla striptíz, chcela vyhrať nový iPhone: Pohorela a stalo sa ešte aj niečo horšie | Topky.sk

°C

Pondelok, 11. november 2019. Meniny má Martin, Maroš, zajtra Svätopluk.

Študentka predviedla striptíz, chcela vyhrať nový iPhone: Pohorela a stalo sa ešte aj niečo horšie

Nestálo jej to za to
Nestálo jej to za to
Zdroj: profimedia.sk
09.11.2017 12:37

TROITSK - Chcela sa stať učiteľkou, no na tento kariérny sen zrejme môže zabudnúť. Mladú Rusku prichytili pri tom, ako predvádza striptíz v jednom z miestnych klubov. To všetko kvôli novému telefónu.


Devätnásťročnú študentku vyhodili z univerzity po tom, ako sa prevalilo, že robila striptíz v nočnom klube v ruskom meste Troitsk. Prezradilo ju video, ktoré nakrútil jeden z návštevníkov, a následne ho zverejnil na internete. Touto cestou sa dostalo až k predstaviteľom pedagogickej fakulty, ktorí okamžite zakročili. 

Študentka predviedla striptíz, chcela
Zdroj: profimedia.sk

Zarážajúci je však dôvod, prečo to dievčina menom Jevgenija urobila. Na diskotéke totiž vyhlásili súťaž o nový iPhone a ona ho chcela stoj čo stoj vyhrať, a tak bola kvôli tomu ochotná sa vyzliecť prakticky donaha. „Dobre sme sa bavili, popíjali sme a potom sa začala súťaž, do ktorej som sa zapojila aj ja,” hovorí študentka. 

Študentka predviedla striptíz, chcela
Zdroj: profimedia.sk

Tá nakoniec iPhone nevyhrala, získala lacnejší mobil, ktorý jej však z kabelky neskôr ukradli. Striptíz sa jej tak naozaj vôbec nevyplatil. Teraz sa navyše skrýva pred verejnosťou, lebo sa údajne hanbí za to, čo urobila. 


Galéria

Nestálo jej to za

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články