Dovolenkári chceli ušetriť na parkovaní na letisku: Trpko zaplakali, neurobte tú istú CHYBU | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Dovolenkári chceli ušetriť na parkovaní na letisku: Trpko zaplakali, neurobte tú istú CHYBU

Chceli ušetriť, no v konečnom dôsledku prerobili
Chceli ušetriť, no v konečnom dôsledku prerobili, Zdroj: profimedia.sk
12.08.2017 19:10

LUTON - Nepríjemne prekvapení boli dovolenkári, ktorí sa rozhodli ušetriť za parkovanie na letisku a nechali si svoje autá v uliciach mesta Luton. Miestni obyvatelia totiž majú už plné zuby parkujúcich áut lakomých vodičov a dali im to najavo dosť drsným spôsobom. Na mnohých autách pribudli nepríjemné odkazy, iné dopadli ešte horšie.


V uliciach mesta Luton vzdialenom iba desať minút od letiska, sa počas letných mesiacov na okrajoch ciest hromadia autá dovolenkárov, ktorým sa poplatky za parkovanie na letisku zdajú privysoké a chcú sa im vyhnúť. Neuvedomujú si ale, že množstvo áut postávajúcich na okrajoch ulíc obmedzuje domácich obyvateľov. A tí už toho majú jednoducho dosť. Autá, ktoré tam stáli viac ako dva týždne, sa stali terčom ich útoku. Pribudli na nich drsné odkazy, ktoré dávajú majiteľom vozidiel jasne najavo, že na parkovanie si vybrali nesprávne miesto. 

Dovolenkári chceli ušetriť na
Zdroj: profimedia.sk

FOTO Parkovanie na chrapúňa v Petržalke: To, čo si dovolil Rakúšan, je vrchol

Nápisy na oknách áut sú síce veľmi adresné, ale ich autor použil umývateľnú farbu, takže sa dajú ľahko a rýchlo odstrániť. Horšie je to v prípade tých vozidiel, na ktorých sú vytlčené okná. Mnohí z miestnych označili niečo také za sprostý vandalizmus a zhodujú sa v tom, že takáto pomsta je už príliš. Neznámy páchateľ ale chcel dať očividne najavo, že ulice Lutonu nie sú verejným parkoviskom. 

Dovolenkári chceli ušetriť na
Zdroj: profimedia.sk

Dovolenkári chceli ušetriť na
Zdroj: profimedia.sk

"Niekto chcel týchto vodičov iba upozorniť, preto napísal tie odkazy umývateľnou farbou. Tento človek určite nechcel autá poškodiť. Tie porozbíjané okná majú na svedomí obyčajní sprostí vandali. Takto sa problémy neriešia," tvrdia obyvatelia mesta. 


Galéria

Chceli ušetriť, no v

Nástroje k článkuZDROJ: gab
FOTO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články