Diabolská sestra sa odfotila s mŕtvou pacientkou: Fotky na internete! | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Diabolská sestra sa odfotila s mŕtvou pacientkou: Fotky na internete!

Zdroj: 20 minuten
08.03.2013 06:00

ST. GALLEN - Niektorí ľudia zjavne nemajú chrbtovú kosť! Platí to aj o zdravotnej sestre zo Švajčiarska, ktorá vo svojom profile na Facebooku zverejnila zábery mŕtvej pacientky s morbídnou hádankou. Sama dokonca pri nej pózuje, opierajúc sa o vankúš smrteľnej postele, a na tvári má úsmev, ako by išlo o módnu prehliadku.


Úrady v St. Gallen, ležiacom asi o 85 km od Zürichu, začali vyšetrovanie, na základe ktorého prokurátor rozhodne, či vznesie obvinenie alebo nie. Totožnosť ženy ani pacientky neboli zverejnené.

"Hádajte, spí alebo je mŕtva? Pomôcka: Som zlodejka duší," napísala zdravotná sestra na svoj Facebook. V inom príspevku zase podľa švajčiarskeho webu 20 Minuten uviedla: "Áno, tvoj čas sa chýli ku koncu. Pošlite ich do pekla, kam niektorí z nich patria. Zvyšok aj tak skončí v diere na kompost, hehehe."

Úradníci teraz skúmajú, v ktorom z domovov dôchodcov či opatrovateľských služieb, boli fotografie urobené. Podľa miestnych médií je však ženina stránka na sociálnej sieti plná satanských symbolov a záberov mučenia.

Diabolská sestra sa odfotila
Zdroj: 20 minuten

Žena pod názvom Ghostinthedark Satania Blaze zverejnila štyri snímky pacientky ležiacej v posteli, vrátane jej tváre. Na jednej sa sestra opiera o vankúš a usmieva sa. Keď sa ju ostatní užívatelia snažili upozorniť na nemorálne konanie, odpísala, že na svoj Facebook si môže dať, čo chce.

"Prečo ste si dali na FB takýto obrázok? Vedia o tom vaši šéfovia v práci?" reagoval jeden z užívateľov a ďalší dodal: "Je to hrozné a smutné zároveň." Žena im však odsekla: "Smrť je normálna, ľudia zomierajú neustále!"

Ďalšie snímky ukazujú zdravotnú sestru oblečenú v latexovej uniforme, za ktorou sa nachádza stena plná sadomasochistických nástrojov. Na iných dáva najavo svoju slabosť pre "satana".

Diabolská sestra sa odfotila
Zdroj: 20 minuten

Diabolská sestra sa odfotila
Zdroj: 20 minuten

Diabolská sestra sa odfotila
Zdroj: 20 minuten

Margrit Kesslerová, členka Švajčiarskej národnej rady, na svojich webových stránkach napísala, že práva pacienta už boli "veľmi ťažko poškodené" a vyzvala na vyšetrovanie trestnej činnosti. Podľa nej nedostatok opatrovateľského personálu znamená, že odporúčania sestier nie sú vždy náležite preverené. Švajčiarska asociácia sestier sa nechala počuť, že je z fotografií "šokovaná a nahnevaná".


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: 20 Minuten

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články