Utorok, 3. august 2021. Meniny má Jerguš, zajtra Dominik, Dominika.

FOTO Horor na prechádzke v Česku: Mladej žene vraj ukáže lepšiu trasu, na lúke ju znásilnil!

Identikit páchateľa a miesto incidentu.
Identikit páchateľa a miesto incidentu.
Zdroj: Polícia ČR
21.07.2021 12:36

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Policajti pátrajú po mužovi, ktorý podľa nich pri Českých Budějoviciach v sobotu okolo poludnia znásilnil mladú ženu. Stalo sa tak na cykloceste medzi Bavorovicami a Hlbokou nad Vltavou. Policajti o prípade informovali dnes na webe. Útočník z miesta činu ušiel.


VIDEO Hrôza v Prahe: Znásilnenie ženy (40) na ceste k MHD, polícia hľadá tohto muža!

"Oslovil mladú ženu, ktorá tu bola na prechádzke. Páchateľ pod zámienkou, že žene ukáže lepšie trasu, ju odviedol na lúku, ktorá sa nachádza medzi cyklistickým chodníkom vedúcim na Hlbokú a ľavým brehom rieky, kde ju približne 200 metrov od športovo-relaxačného centra znásilnil," uviedol juhočeský policajný hovorca Jiří Matzner.

FOTO Horor na prechádzke
Zdroj: Polícia ČR

Dodal, že z opisu vyplýva, že muž má 20 až 30 rokov a meria 175 až 180 centimetrov. Má tmavohnedé krátke vlasy. "Muž hovoril plynne česky. Na sebe mal v čase spáchania skutku oblečené zelené tričko s krátkym rukávom s motívom palmy, športové kraťasy modrej farby bez vreciek s hnedým pásikom a kovovou prackou. Na nohách mal obuté športové zaväzovacie hnedé topánky," uviedol Matzner.

FOTO Horor na prechádzke
Zdroj: Polícia ČR

Polícia varuje, že sa páchateľ môže snažiť znova osloviť aj iné ženy, preto nabáda k opatrnosti. Treba sa vyhýbať kontaktu s cudzími ľuďmi a nechodiť s nimi na opustené miesta.


Galéria

Identikit páchateľa a miesto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz ZDROJ: ČTK

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články