Sobota, 18. september 2021. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

VIDEO Hrôza v Prahe: Znásilnenie ženy (40) na ceste k MHD, polícia hľadá tohto muža!

Polícia pátra po tomto mužovi.
Polícia pátra po tomto mužovi.
Zdroj: Polícia ČR
12.07.2021 22:58

PRAHA - Pražskí policajti pátrajú po mužovi, ktorý by im mohol poskytnúť informácie k znásilneniu v hlavnom meste. Prípad sa stal v sobotu 3. júla okolo 18.30 h. večer v Prahe 7 blízko vlakovej zastávky Holešovice.


Muž (37) z Prahy ponúkal mladým ženám profesionálne fotenie vo vani: Potom ich znásilnil!

Na priľahlej prašnej ceste, ktorá vedie smerom k zastávke MHD Vltavská, neznámy páchateľ znásilnil štyridsaťročnú ženu. "Podľa oznámenia mal poškodenú pri opustenej železničnej budove, ktorá je pri tejto ceste, dostihnúť páchateľ, ktorý ju fyzicky premohol a vykonal na nej súlož. Následne z miesta odišiel," uviedol cez víkend na webe policajný hovorca Jan Daněk.

VIDEO Hrôza v Prahe:
Zdroj: Polícia ČR

V súvislosti s týmto prípadom kriminalisti hľadajú muža, ktorého zachytili kamery v metre. "S týmto mužom by potrebovali hovoriť, pretože by mohol mať dôležité informácie k objasneniu prípadu," dodal Daněk. Hľadaný muž má okolo 35 rokov, je vysoký asi 170 centimetrov, je chudej postavy a má nakrátko ostrihané ryšavé vlasy. Hovoril česky bez prízvuku.

VIDEO Hrôza v Prahe:
Zdroj: Polícia ČR

Ľudia, ktorí muža na záberoch spoznali, sa majú ozvať na linku 158. O to isté žiadajú policajti aj prípadných svedkov, ktorí sa nachádzali v uvedenom čase pri vlakovej zastávke Holešovice. Za trestný čin znásilnenia hrozí páchateľovi až desaťročný trest odňatia slobody.


Galéria

Polícia pátra po tomto

Nástroje k článkuZDROJ: ČTK
VIDEO: Polícia ČR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články