Nedeľa, 9. máj 2021. Meniny má Roland, zajtra Viktória.

Muž si naložil plný vozík tovaru za stovky eur: VIDEO Ako to, že takto zdúchol bez platenia?

Ako prišiel, tak aj odišiel.
Ako prišiel, tak aj odišiel.
Zdroj: Polícia ČR
10.04.2021 20:00

PRAHA - Najjednoduchšie plány bývajú tie najefektívnejšie, povedal si možno muž, ktorý si nabral plný vozík tovaru v obchode v Prahe a vôbec sa neunúval zaň zaplatiť. Jeho stratégiou bolo iba splynúť s ostatnými návštevníkmi a prejsť s vozíkom cez východ, ako keby sa vôbec nechumelilo. Česká polícia po ňom už pátra, zatiaľ však bezvýsledne.


Polícia naháňala mladíka (20) na Fabii: VIDEO Po búračke vystúpil z auta a ukázal beh v papučiach!

Muž si naložil plný
Zdroj: Polícia ČR

Ku krádeži, ktorá je aj na videozázname, došlo ešte v stredu 10. februára v obchodnom centre na Námestí osloboditeľov v Prahe 5.

"Muž sa v predajni správal ako bežný zákazník, jazdil medzi regálmi a vybranú elektroniku, potraviny a drogériu ukladal usporiadane do nákupného vozíka," opísal udalosť pražský policajný hovorca Jan Rybanský s tým, že platiť sa mu už nechcelo a radšej prešiel nepozorovane mimo priestoru pokladní a aj s tovarom za takmer 15-tisíc českých korún (cca 580 eur) z obchodu odišiel.

Muž si naložil plný
Zdroj: Polícia ČR

Pravdepodobne posmelený svojím úspechom sa o podobnú krádež pokúsil o dva týždne neskôr v rovnakej predajni. "Za týmto účelom zmenil svoju vizáž aj oblečenie, ale nepodarilo sa, a bol odhalený. S prázdnymi rukami a prázdnym košíkom tak obchod opustil," dodal hovorca, ktorý dúfa, že verejnosť pomôže políci v pátraní po podozrivom.


Galéria

Ako prišiel, tak aj

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články