Nedeľa, 18. apríl 2021. Meniny má Valér, zajtra Jela.

Hororový príbeh talianskeho herca: S mŕtvolou milovanej v byte dlhých 36 hodín, testy potvrdili koronavírus

Zdroj: Reprofoto:nypost.com
13.03.2020 22:00

TALIANSKO - Obávaný koronavírus so sebou prináša mimoriadne smutné príbehy. Taliansko sa spomedzi európskych krajín ocitlo v zatiaľ najhoršej situácii. Príbeh talianskeho herca, ktorý v byte s mŕtvolou milovanej sestry strávil dlhých 36 hodín, je skutočne mrazivý...Ak sa chcú ostatné štáty vyhnúť desivému scenáru, treba dodržiavať potrebné nariadenia.


KORONAVÍRUS Poplach v ružinovskej nemocnici: Zdravotníci sú v karanténe, ležal tam nakazený muž

Taliansky herec Luca Franzese sa preslávil v televíznej dráme Gomorrah. Jeho celebritný život ale narušil vírus, ktorý aktuálne desí celý svet. Na sociálnej sieti zverejnil zúfalé volanie o pomoc. Koronavírus sa totiž pravdepodobne podpísal pod úmrtie jeho drahej sestry. Skonala uplynulú sobotu.

S jej telom bola rodina uväznená v dome v Neapole a pomoc neprichádzala. "Čakám na úrady, aby mi dali odpovede po včerajšej noci. Nikto neprišiel," vyznal sa v emotívnom videu Franzese. V pozadí za ním vidieť telo jeho príbuznej.

Ako sám dodal, ide o video, ktoré nie je vhodné pre deti a starších ľudí. "Som nútený v celej mojej bolesti bojovať proti tejto situácii - mám sestru, tu v posteli, mŕtvu. Neviem, čo robiť, nemôžem si ju uctiť, ako si zaslúži, pretože ma úrady opustili," opísal. Tvrdí, že kontaktoval každého, no nik mu nedal odpovede. Pohrebné služby jednoducho neboli k dispozícii. 

Hororový príbeh talianskeho herca:
Zdroj: Reprofoto:nypost.com

Dýchanie z úst do úst

U 47-ročnej Teresy sa príznaky koronavírusu začali prejavovať minulý týždeň. V sobotu sa jej stav zhoršil a skonala. Nebolo však známe, či ju z tohto sveta skutočne zniesla nákaza. Vznikol chaos a neistota. Rodina musela čakať 36 hodín na to, aby zdravotníci v špeciálnych maskách vyzdvihli telo.

K tomu však došlo až po tom, ako video herca videli milióny ľudí. Luca, ktorý sestre dával dýchanie z úst do úst, v snahe zachrániť ju, je v karanténe. Je totiž viac než pravdepodobné, že sa nakazil. V domácej izolácii je naďalej aj jeho rodina. Teresino telo už síce pochovali, no jej najbližší chýbali.

Prečítajte si aj: Dokumentárny film odhalil nové informácie o koronavíruse: Tajili mesiace prvý prípad?

Testy napokon preukázali, že Teresa mala koronavírus. Preukázal sa aj u ďalších dvoch členov rodiny, nie však u spomínaného herca. O smutnom prípade informovalo viacero svetových médií, medzi nimi aj agentúra Reuters.

Taliansko sa stalo červenou zónou. Zatvorené je všetko okrem obchodov s potravinami a lekární. Potvrdilo sa viac ako 12-tisíc nakazených a mŕtvych je viac než 800. 


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články