Školák sa vôbec nerozhliadol: Drsné VIDEO, ako ho zrazil trolejbus, policajti ho zverejnili ako výstrahu | Topky.sk

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

Školák sa vôbec nerozhliadol: Drsné VIDEO, ako ho zrazil trolejbus, policajti ho zverejnili ako výstrahu

Chlapca zrazil trolejbus.
Chlapca zrazil trolejbus.
Zdroj: FB/Městská policie Pardubice
11.10.2019 22:55

PARDUBICE – Mestskí policajti na svojej sociálnej sieti zverejnili vskutku desivé video. Je na ňom 12-ročný chlapec, ktorého zrazil trolejbus. Zástupcovia zákona vyzývajú ľudí, aby sa z jeho chyby poučili.


Incident sa odohral nedávno v blízkosti železničnej stanice v Pardubiciach. „Vieme, že zábery tejto nehody nie sú pekné, ale napriek tomu chceme, aby ste sa na ne pozreli, a vysvetlíme vám prečo,“ napísali na svojom facebookovom účte mestskí policajti. Súhlas na zverejnenie videa im dala matka zraneného chlapca. „Jej i našim prianím je, aby sa z jednej chyby, ktorá mohla jednoducho stáť život dieťaťa, poučilo čo najviac z vás,“ dodali.

Policajti apelujú najmä na rodičov, aby tieto zábery ukázali svojim ratolestiam, a aby im vysvetlili, prečo na seba majú dávať pozor, keď prechádzajú cez cestu. „A veríme, že sa to netýka len detí,“ podotkli zástupcovia zákona.   

Tí ďalej prosia, aby sa ľudia po prehratí videa zdržali nevhodných komentárov na všetkých aktérov príbehu, pretože jeho úmyslom nie je lynč, senzácia, alebo hľadanie viny. „Cieľom je poučiť sa z jednej malej chyby, ktorá sa takmer skončila veľkým nešťastím, aby už nikdy nemusela nastať. Ďakujeme vám,“ dodali policajti.  


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo
VIDEO: FB/Městská policie Pardubice

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články