VIDEO Trump vyrukoval s novým imidžom: Prekvapenie v kostole, čo si to porobil s vlasmi? | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

VIDEO Trump vyrukoval s novým imidžom: Prekvapenie v kostole, čo si to porobil s vlasmi?

Donald Trump
Donald Trump
Zdroj: SITA/AP Photo/Alastair Grant
05.06.2019 19:00

RICHMOND - Toto málokto čakal. Po dlhých rokoch, počas ktorých dlhodobo poznáme vzhľad amerického prezidenta prišlo ku zmene. Jeho povestné vlasy, ktoré vždy nosieva vo svojom špecifickom štýle, sa tentokrát ukázali v úplne odlišnom svetle. Takto Trump prekvapil divákov v jednom z kostolov vo Virgínii.


Celá situácia nastala ešte 2. júna, keď americký prezident vystúpil v kostole McLean Bible vo Virgínii po tom, ako sa vracal zo svojho golfového klubu. Diváci si už pri jeho príchode na pódium mohli všimnúť, že na hlave má bejzbalovú šiltovku, ktorá zjavne len spevňovala účes pod ňou. Akonáhle ju zložil z hlavy, nastal šok.

VIDEO Trump vyrukoval s
Zdroj: SITA/AP Photo/Jacquelyn Martin

Po mnohých konšpiráciách a teóriách, že Trump mal pod povestnou ofinou len narastajúce kúty, sa úplne všetko obrátilo naruby. Trump predviedol doslova nový a svieži štýl a svoje vlasy si doslova "ulízal" dozadu, čo bolo pre viacerých prekvapením.

VIDEO Trump vyrukoval s
Zdroj: SITA/AP Photo/Jacquelyn Martin

Hneď potom k nemu pristúpil pastor David Platt, ktorý predniesol modlitbu za samotného Trumpa. Ten pri modlení zatvoril oči a sem-tam sa díval nadol k veriacim. To nebolo však jediným účelom návštevy tohto stánku.

VIDEO Trump vyrukoval s
Zdroj: SITA/AP Photo/Jacquelyn Martin

Hlava Ameriky sa medzi veriacimi zastavila doslova narýchlo. Trump bol práve na ceste z golfového ihriska a na zhromaždenie sa dostavil, aby sa pomodlil za obete tragédie na pláži vo Virgínii, kde došlo k streľbe. Kým viaceré príspevky na sociálnej sieti sa sústredili skôr na účel príchodu Trumpa, väčšina komentujúcich sa tematicky chytala len nového vzhľadu hlavy amerických štátov.

VIDEO Trump vyrukoval s
Zdroj: YouTube/Damon Ray

Mnohí jeho vlasy totiž okamžite porovnávali s hereckými hviezdami z populárnych seriálov. Podľa viacerých vyzeral buď ako Michael Scott z prvej série populárneho seriálu The Office, alebo Gordon Gekko z nezabudnuteľného filmu Wall Street.


Galéria

Donald Trump

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz
VIDEO: YouTube/Damon Ray

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články