°C

Utorok, 1. december 2020. Meniny má Edmund, zajtra Bibiana.

Zbytočná smrť obľúbeného páru: FOTO Nebyť poslíčka s pizzou, všetko mohlo byť inak

Alice Robinsonová a Jason Francis.
Alice Robinsonová a Jason Francis.
Zdroj: FB/Jason Francis
04.03.2019 19:00

SHROPSHIRE - Ona bola šikovnou web editorkou, on zas mužom, ktorý popri svojej práci zachraňoval životy iných. Alice a Jason spolu viedli krásny život. Všetko sa však zmenilo deň pred Štedrým dňom.


Bezduché telo Alice Robinsonovej (26) bolo nájdené 23. decembra pár hodín po tom, ako sa dozvedela najhoršiu správu v jej živote.

Jej o tri roky staršieho partnera Jasona Francisa totiž zrazilo auto, ktoré viedol poslíček pizze. Chodec zraneniam v nemocnici podľahol.

Alice Robinsonová.
Alice Robinson.
Zdroj: FB/Alice Robinson

Táto správa jeho polovičku tak zarmútila, že deň pred Vianocami si doma siahla na život. Jej matka miestnym médiám povedala, že keď prišla o Jasona, mala zlomené srdce a bola veľmi rozrušená.

Spoločný priateľ mladého páru uviedol, že v priebehu niekoľkých rokov toho spolu stihli viac, ako väčšina ľudí za svoje životy. Narážal na to, že zaľúbenci spolu precestovali kus sveta.

Jason Francis.
Pár.
Zdroj: FB/Jason Francis


Čítajte aj: Posledná FOTO z rodinnej lyžovačky drása srdce: Mama (†44) si odskočila na záchod, takú ranu nik nečakal


Jason, ktorý pôsobil aj ako dobrovoľný hasič, bol podľa podpredsedu ragbyového klubu talentovaným športovcom. Jeho klub získal prostredníctvom charitatívnej zbierky pre rodiny zosnulých 16-tisíc libier (cca 18,6-tisíc eur).

Financie boli použité na prevoz ich tiel a pohreb, obaja boli totiž z Veľkej Británie, ale žili v Austrálii. Posledná rozlúčka sa konala 1. marca v krematóriu v anglickom grófstve Shropshire. „Bol to veľmi populárny pár,“ dodal šéf klubu.

Alice Robinsonová a Jason Francis.
Pár.
Zdroj: FB/Jason Francis


Galéria

Alice Robinsonová a Jason Alice Robinsonová. Jason Francis.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články