Hrôzostrašný objav v kontajneri: VIDEO Polonahú študentku (†19) napchali do kufra a odhodili | Topky.sk

Pondelok, 21. január 2019. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Hrôzostrašný objav v kontajneri: VIDEO Polonahú študentku (†19) napchali do kufra a odhodili

Zdroj: YouTube/TCH, Instagram/daria_bilous18
09.01.2019 17:00

KYJEV - Telo mladej ukrajinskej študentky Darie Bilousovej našli svedkovia v piatok napchané v kufri, ktorý neznámi páchatelia vyhodili do kontajnera na odpad v meste Dnipro. Hrôzostrašný objav je zachytený aj na videu. Tamojšia polícia už spustila vyšetrovanie vraždy.


Brutálna vražda v tichej dedinke na Balkáne: FOTO Muž popravil svoje tri deti, jeho známy tuší motív

Daria Bilousová mala na sebe len podprsenku a džínsy. Svedkovia videli päť neznámych mužov, ktorí sa zbavili kufra v kontajneri a potom zmizli. Forenzné testy ukazujú, že študentka zomrela na uškrtenie. Taktiež mala podľa polície utrpieť silnú ranu tupým predmetom do krku.

Hrôzostrašný objav v kontajneri:
Zdroj: Instagram/daria_bilous18

"Sused z nášho bloku povedal, že včera o desiatej večer videl, ako prišlo päť mužov, ktorí hodili kufor do odpadkového koša," uviedla miesta žena. Podľa nej potom bezdomovec skúmal obsah kufra a keď videl, že je v ňom telo, bola privolaná polícia. Svedkovia ďalej uviedli, že na tele neboli viditeľné známky násilia.

Hrôzostrašný objav v kontajneri:
Zdroj: Instagram/daria_bilous18

Daria oslávila Nový rok v hlavnom meste Kyjeve a potom sa vo štvrtok 3. januára vrátila do Dnipra v centrálnej Ukrajine. Akým dopravným prostriedkom prišla a čo odvtedy robila, je predmetom vyšetrovania. Zatiaľ sa nevie ani to, s kým cestovala.

Polícia vypočúva ľudí z jej sociálneho okruhu a prehľadáva on-line kontakty. Podľa portálu mirror.co.uk obeť nevychovávali vlastní rodičia, pretože boli považovaní za neschopných postarať sa o ňu.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: YouTube/TCH/Сегодня

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články