°C

Streda, 26. február 2020. Meniny má Viktor, zajtra Alexander.

FOTO Učiteľka (†45) vyhrala boj s rakovinou: Keď sa vracala zo školy, zasiahol krutý osud

Caroline Nelsonová s deťmi
Caroline Nelsonová s deťmi
Zdroj: FB/Caroline Nelson
11.10.2018 17:00

LONDÝN - Hovorí sa, že cesty osudu sú nevyspytateľné. Bohužiaľ, býva to naozaj tak. Mamička dvoch detí Caroline Nelsonová konečne ukončila liečbu rakoviny a mohla nastúpiť do práce, čo bolo pre ňu a jej rodinu obrovským povzbudením. Keď sa však prvý deň po opätovnom nástupe do školy, kde pracovala ako učiteľka, vracala domov, stala sa účastníčkou nehody. Záchranári jej už nedokázali pomôcť. V pondelok jej život navždy vyhasol.


Prielom v nájdení vakcíny proti rakovine: Nádej svitá aj pre pacientov s najťažšími formami

K nehode došlo na ceste A818 pri škótskom Daligane. Caroline Nelsonová mala 45 rokov a všetci o nej hovorili, že bola "starostlivá, tvorivá a oddaná".

FOTO Učiteľka (†45) vyhrala
Zdroj: FB/Caroline Nelson

Spolu s manželom Sandym vychovávali dvoch synov vo veku šesť a osem rokov. Len nedávno sa jej podarilo úspešne dokončiť posledné kolo rádioterapie a zotaviť sa z non-Hodginovho lymfómu. "S ťažkým srdcom vám musím oznámiť, že Caroline nás tragicky opustila," informoval v stredu jej manžel.

FOTO Učiteľka (†45) vyhrala
Zdroj: FB/Caroline Nelson

Bývalá študentka umenia pracovala v škole pre deti so špeciálnymi potrebami. "Caroline bola dobrá priateľka a kolegyňa. Len chcem, aby ste vedeli, aký vplyv mala na náš všetkých... nehovoriac o deťoch, ktorých životov sa dotkla," uviedla jedna z jej kolegýň pre Daily Record.

FOTO Učiteľka (†45) vyhrala
Zdroj: FB/Caroline Nelson

"Som taká smutná, keď počujem, že moja priateľka už nie je medzi nami. Myslím na všetku zábavu, ktorú sme si užili. Bola taká super, talentovaná, zábavná," dodala jej kamarátka Lorna.


Galéria

Caroline Nelsonová s deťmi

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články