Šokujúce VIDEO z Francúzska: Sexuálne obťažoval študentku, hodil po nej popolník a nakoniec... | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Šokujúce VIDEO z Francúzska: Sexuálne obťažoval študentku, hodil po nej popolník a nakoniec...

Muž udrel ženu do tváre
Muž udrel ženu do tváre
Zdroj: YouTube/Marie Laguerre
30.07.2018 19:35

PARÍŽ - Francúzsko šokoval videozáznam časti útoku sexuálneho predátora obťažujúceho študentku, ktorá keď ho vyzvala, aby prestal, udrel ju silno päsťou do tváre. Útok sa odohral za bieleho dňa na parížskej ulici a jeho záznam zhliadlo už takmer milión ľudí.


Študentka Marie Laguerre tvrdí, že muž ju obťažoval aj viackrát v minulosti. "Nebolo to prvýkrát, stupňovalo sa to," povedala francúzskym médiám. Keď sa minulý týždeň vracala pravidelnou cestou zo školy domov, z jednej z kaviarní na ňu začal dotyčný muž pokrikovať obscénne komentáre a "vydávať zvuky so sexuálnymi konotáciami", uviedlo dievča.

"Nahnevala som sa a povedala som ´buď ticho´. Nemyslela som si, že to bude počuť, ale počul to," popisuje študentka vývoj udalostí, ktoré viedli k scéne zachytenej na videu. Muž po nej následne hodil popolník, ktorý ju len o vlások minul, a potom k nej pribehol a udrel ju päsťou do tváre. Zatiaľ čo ďalší hostia v kaviarni začali dievča brániť a kričať na útočníka, študentka ušla domov.

Potom si však povedala, že to tak nenechá, vrátila sa do kaviarne a poprosila hostí, aby na polícii svedčili v jej prospech. Video, ktoré zachytáva časť útoku, jej poskytol majiteľ kaviarne, aby mala dôkazový materiál pre políciu. Páchateľ zatiaľ mužom zákona uniká.


Nástroje k článkuZDROJ: TASR
VIDEO: YouTube/Marie Laguerre

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články