Skupinka cudzincov brutálne zmlátila v Prahe čašníka: VIDEO bitky, po ktorej potreboval operáciu | Topky.sk

°C

Pondelok, 11. november 2019. Meniny má Martin, Maroš, zajtra Svätopluk.

Skupinka cudzincov brutálne zmlátila v Prahe čašníka: VIDEO bitky, po ktorej potreboval operáciu

Dobitý čašník skončil v nemocnici
Dobitý čašník skončil v nemocnici
Zdroj: Polícia ČR
23.04.2018 13:45

PRAHA - Pražskí kriminalisti hľadajú skupinu siedmich mužov, zrejme cudzincov, ktorí v sobotu večer brutálne napadli čašníka na záhradke reštaurácie vo Vladislavovej ulici. Muž skončil vo veľmi vážnom stave na jednotke intenzívnej starostlivosti a podstúpil operáciu hlavy. Za trestný čin ťažkého ublíženia na zdraví a výtržníctva hrozí páchateľom v prípade odsúdenia až desať rokov väzenia, informoval v nedeľu hovorca pražskej polície Jan Daněk. Na webe zverejnili policajti fotografie všetkých siedmich podozrivých i video z napadnutia, ktoré sa odohralo na námestíčku pri obchodnom centre Quadrio.


Horor na hotelovej izbe v Prahe: Polícia obvinila šesť cudzincov zo znásilnenia turistky

Čašník sa dostal do konfliktu s hľadanými potom, čo ich upozornil, že nemôžu na záhradke konzumovať prinesený alkohol.

"Skupina siedmich mužov zaútočila na personál reštaurácie, jedného čašníka zvalili na zem a tam ho začali mlátiť päsťami a kopať do neho. Keď poškodený zostal bezvládne ležať na zemi, tak podozriví z miesta utiekli na električku číslo 14 a odišli smerom na Karlovo námestie," opísal napadnutie hovorca.

Kriminalisti na základe doterajšieho vyšetrovania predpokladajú, že podozriví sú cudzinci, ktorí by mohli bývať v hoteli, penzióne či inom type ubytovania v Prahe alebo okolí.

"Preto prosíme predovšetkým recepčných a všetkých iných svedkov, ak mužov videli alebo vedia, kde by sa mohli nachádzať, nech kontaktujú tiesňovú linku 158," uviedol Daněk.

Útek podozrivých z miesta činu


Galéria

Dobitý čašník skončil v

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
ZDROJ: ČTK
FOTO: Polícia ČR;
VIDEO: Polícia ČR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články