Opitý mladík nabúral a utiekol: Svoju krásnu priateľku (†20) nechal zomrieť vo vraku | Topky.sk

Piatok, 20. september 2019. Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Opitý mladík nabúral a utiekol: Svoju krásnu priateľku (†20) nechal zomrieť vo vraku

Michael Campbell a Ria Patelová
Michael Campbell a Ria Patelová
Zdroj: FB/Instagram/Ria Patel
24.09.2017 20:37

MINNESOTA - Michael Laurence Campbell (21) je obvinený zo šoférovania vozidla hrubým nedbanlivým spôsobom a úteku z miesta havárie. Napriek tomu, že bol opitý, nastúpil spolu so svojou priateľkou do vozidla a po odchode z párty v nedeľu okolo 3.40 ráno nabúral. Mladú ženu nechal v aute zomrieť.


Pád zo schodov na dovolenke zmenil žene (29) navždy život: Stal sa z nej niekto úplne iný

Ria Patelová sedela na sedadle spolujazdca v červenom Forde Focus, keď Campbell prešiel na červenú a narazil do semafora. Jeden svedok tvrdí, že Campbell vybehol z auta a ponáhľal sa do neďalekej reštaurácie McDonald's. Druhá svedkyňa si všimla, že sa neskôr do vozidla vrátil a zúfalo hľadal telefón. Potom opäť odišiel, pričom ignoroval svoju priateľku, ktorá nejavila známky života.

Opitý mladík nabúral a
Zdroj: FB/Instagram/Ria Patel

Polícia ho podľa Star Tribune identifikovala po tom, čo našla vo vnútri Fordu jeho peňaženku. Zadržala ho o dva dni neskôr v dome v okrese Wright County. Prepravila ho do neďalekej nemocnice a neskôr skončil vo väzbe za svoje zločiny.

Opitý mladík nabúral a
Zdroj: FB/Instagram/Ria Patel

Svedkovia z párty, na ktorej sa dvojica zúčastnila, vyšetrovateľom povedali, že Campbell bol pri odchode "superopitý". Vinník sa priznal, že než si sadol za volant, pil alkohol.

Opitý mladík nabúral a
Zdroj: FB/Instagram/Ria Patel

Podľa správy z nehody bola celá strana spolujazdca rozdrvená a neexistovali žiadne viditeľné znaky šmyku. Campbell sa v súčasnosti nachádza vo väzbe a jeho kauciu stanovili na 250 000 dolárov. Pred súd sa má postaviť vo štvrtok. Mladík pritom nie je žiadne neviniatko. Už v minulosti mal opletačky so zákonom kvôli držbe marihuany v aute, nezastavenie na stopke a za útek z miesta nehody, za ktorý bol stále v podmienke.

Opitý mladík nabúral a
Zdroj: FB/Instagram/Ria Patel


Galéria

Michael Campbell a Ria

Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: FB/Instagram/Ria Patel

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články