°C

Utorok, 25. február 2020. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Panika v americkom lietadle: Na palube sa objavil nebezpečný pasažier!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
12.05.2017 16:48

HOUSTON - Let americkej spoločnosti United Airlines z texaského mesta Houston do Ekvádoru museli odložiť, keď na palube spozorovali škorpióna.


Letecká spoločnosť pre televíziu KHOU-TV uviedla, že lietadlo sa vo štvrtok neskoro večer miestneho času vrátilo k odletovej bráne, lebo "z oblečenia zákazníka údajne vyliezol škorpión". Záchranári muža prehľadali a zistili, že živočích ho nebodol. Televízia informovala, že nie je známe, či sa škorpióna podarilo nájsť.

United Airlines oznámili, že zaobstarali nové lietadlo pre let 1035 a všetci pasažieri dostali za spôsobené nepríjemnosti aj poukážku na jedlo.

Let nakoniec dostal o 3,5 hodiny "zelenú". Televízia KHOU-TV ďalej informovala, že v apríli počas letu spoločnosti United Airlines z Houstonu do mesta Calgary v kanadskej provincii Alberta bodol škorpión jedného muža.

Spoločnosť United Airlines je pod paľbou kritiky za incident z 9. apríla v Chicagu, keď letisková polícia násilím odvliekla z paluby stroja pasažiera, pretože na let bolo predaných viac leteniek, než je miest k dispozícii.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články