Módne (s)hity z Miss: Nevkusné Twiinsky, zlá Vacvalová a femme fatale Husárová! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Módne (s)hity z Miss: Nevkusné Twiinsky, zlá Vacvalová a femme fatale Husárová!

Daniela Nízlová, Lenka Vacvalová a Veronika Husárová
Daniela Nízlová, Lenka Vacvalová a Veronika Husárová
03.05.2017 00:00

BRATISLAVA - Na galavečera Miss Slovensko 2017 sa objavilo mnoho známych tvárí. Prinášame vám druhú časť outfitov, ktoré zhodnotila módna stylistka Andrea Ziegler.


Daniela Nízlová, speváčka z dua Twiins

Preboha, to sa nevieš inak predať? Toto je forma, ako chceš zaujať? Nie je to trochu lacné? Nabudúce choď len v nohavičkách a v podprsenke a budeš viac oblečená. Tá kabelka sa sem štýlovo hodí? Alebo ju chceš ukázať, že máš. Ja by som volila určite čiernu. Toto je ukážka, že vyzerať ako dáma je veľké umenie...

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Veronika Nízlová, speváčka z dua Twiins

Ďalšia dáma, ktorá asi nemá doma zrkadlo. Šaty nie sú pre jej postavu. Hrubé ruky, nohy tiež v nie najlepšej kondícii. Štýl topánok ani kabelky sa sem vôbec nehodí. Jemné telové sandále by boli lepšia voľba. Remienkové zapínanie okolo členkov si nemôže dovoliť. Má ich hrubé. Jednoduchšia hladká kabelka by bola lepšia voľba. Podobne ako jej sestra. Veľký nevkus.

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Lucia Forman Habancová, hovorkyňa BSK

Štýlové šaty. Neviem, či je to tou fotkou, ale táto dĺžka nie je pre ňu ideálna. Kolená nie sú v stave, aby sa ukazovali. Súhlasím, nemusíme mať všetci dokonalé nohy, ale potom sú tu rôzne možnosti dĺžok, ktoré pomôžu problém vyriešiť. Zrušila by som náramok. Inak je to fajn. Páčia sa mi sandále zladené detailom s farbou šiat. 

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Soňa Skoncová, moderátorka

Flitre sú „in”. Veľmi šik kombinácia. Biely top a mimoriadna sukňa. Ale bola by som opatrná s touto dĺžkou. Nemyslím si, že táto je ideál pre Soňu. Skracuje nohy (končí v najhrubšej časti lýtok). Tiež nemá najštíhlejšie členky. Remienkovým topánkam by som sa asi tiež viac-menej vyhýbala. Doplnky, účes a mejkap skvele ladia. 

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Adriana Pospíšilová, Miss Slovensko 2003

Mimoriadne zaujímavá čierno-biela kombinácia. Vysoký rozparok v tomto prípade nepôsobí vulgárne. Trošku by som ale bola striedmejšia v doplnkoch. V tomto prípade by som nechala dominovať náhrdelník. Zvolila by som jemnejšie, menšie náušnice a zrušila by som všetky náramky. Kabelku by som vymenila. Buď len do ruky malú bielu listovku, alebo zaujímavý clutch bag. Účes aj mejkap skvelý. 

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Mirka Luberdová, 1. vicemiss Slovensko 2003

Červená sa jej hodí a rozhodne aj táto dĺžka. Nejde o to, či má alebo nemá 20 (mnohé ani 20-ročné si mini dĺžku nemôžu dovoliť), ale o to, ako nohy vyzerajú a tiež, či žena je už mama. Toto jej veľmi pristane. Je krásna dáma, nech pri tom ostane. Skvelý styling. Opäť ukážka, že v jednoduchosti je krása. Všetko so všetkým ladí. Palec hore!

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Michaela Meňkyová, 1. vicemiss Slovensko 2016

Dáma, ktorej to vyšlo. Extravagantné, ale zároveň šik a elegantné. Vkusne odprezentovaná transparentnosť. Zladené od hlavy po päty. Ďalšia dáma, ktorá tento večer spravila výnimočným.

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Silvia Šuvadová, herečka

Nádherná farba, v ktorej Silvia žiari. Jednoduchý strih, ktorý výborne tvaruje postavu. Neviem, čo to vpredu na šatách je, či zatrhnutie, alebo niečo zašité, pôsobí to rušivo. Chýba mi tiež účes. Aj mejkap mi príde odfláknutý. Podprsenku by som volila telovú. Bolo by to decentnejšie. 

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Lenka Vacvalová, moderátorka

Tak toto som nepochopila. Ten žltý tyl je tam, preboha, načo? Násilné zladenie s kabelkou? Šaty samo o sebe sú nevydarený kúsok a tým žltým nezmyslom sa to len podčiarkuje. Keby boli celé z tej zlatistej čipky, bolo by to lepšie. Aj keď veľa čipky je už za zenitom. Štýl kabelky sa sem nehodí, aj keď má krásnu farbu. Najhorší outfit večera.

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Veronika Husárová, Miss Slovensko 2007

Ukážka, že v jednoduchosti je krása. Nádherná farba, skvelý strih šiat zladený s postavou. Náramky netreba. Kabelka je dosť výrazný prvok. Skvele zladený mejkap a vlasy. Femme fatale večera. 

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar

Mária Zelinová, moderátorka

Maja to vie. Vyzerá skvele vo všetkom. Jediné, čo ma ruší, je opasok. Bije sa mi s topánkami, ktoré sú strieborné. Ak nie je napevno, nedávala by som ho. Mejkap a účes bez výhrad. 

Módne (s)hity z Miss:
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články