Moderátorka Vacvalová ukázala, čo skrýva pod sukňou: Otrčila zadok v čipkovaných nohavičkách! | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Moderátorka Vacvalová ukázala, čo skrýva pod sukňou: Otrčila zadok v čipkovaných nohavičkách!

Lenka Vacvalová
Lenka Vacvalová
Zdroj: Instagram L.V.
02.02.2018 18:30

PRAHA – To je ale sexi "prdelka"! Známa moderátorka Fashion Tv Lenka Vacvalová (28) je krásna žena, ktorá svojím vzhľadom púta pozornosť všade, kde sa objaví. Rovnako tak aj na sociálnej sieti, kde neraz zverejní poriadne horúci záber. Pred pár dňami táto sexi ryšavka opäť zverejnila na Instagrame fotografiu, pri ktorej budú mnohí páni slintať. Veď pozrite sami!


Pozrite, ako sa odhalila! Napriek tomu, že je Slovenka, je známejšia u našich bratov Čechov. Reč je o sexi ryšavke a moderátorke módnej televízie Fashion TV Lenke Vacvalovej, ktorá pravidelne zásobuje svojich fanúšikov fotografiami na sociálnej sieti. A neraz sú veru poriadne odvážne a sexi.

 A nie je to inak ani tentoraz. Moderátorka totiž pridala dráždivú fotografiu, na ktorej ukázala, čo nosí pod sukňou. Jednoducho otrčila svoj zadoček iba v sexi bordových čipkovaných nohavičkách. „A čo nosíš pod krojom ty?“ napísala k záberu Lenka.

Mnohí páni pri pohľade na fotografiu bezpochyby slintali. Svedčia o tom aj komentáre pod záberom: „Very sexi,“ ako aj „Pekná bežecká riť,“ či „Nádherný zadoček.“  S takouto „prdelkou“ sa ale pokojne môže chváliť každý deň, čo poviete? Je sa na čo pozerať... Fotografiu nájdete v našej GALÉRII»

Páči sa vám zadoček Lenky Vacvalovej?

83 % nie
áno 17 %

Hlasovalo: 1378



Galéria

Lenka Vacvalová Lenka Vacvalová otrčila zadoček Lenka Vacvalová Lenka Vacvalová Lenka Vacvalová Lenka Vacvalová

Nástroje k článku



ZDROJ: ak
FOTO: Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články