Moderátorka Vacvalová iba v spodnom „prádle“: Z jej postavy vám padne sánka! | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Moderátorka Vacvalová iba v spodnom „prádle“: Z jej postavy vám padne sánka!

Moderátorka Vacvalová sa ukázala len v dvojdielnej bielizni.
Moderátorka Vacvalová sa ukázala len v dvojdielnej bielizni.
Zdroj: Instagram
19.01.2018 19:00

BRATISLAVA - To je ale figúra! Známa moderátorka Lenka Vacvalová (28) je šarmantná žena, ktorá svojím vzhľadom doslova dobíja (nielen) sociálne siete. Stačí si napríklad kliknúť na jednu z jej najaktuálnejších fotografií, na ktorej sa cvakla len v úspornej sexi bielizni. Z jej tela padnete na zadok!


Moderátorka Lenka Vacvalová dokáže oslniť nielen na obrazovkách Fashion TV, ale aj na sociálnych sieťach, kde pravidelne zverejňuje jeden záber za druhým. No nečudo, veď s jej figúrou sa môže pokojne chváliť aj každý deň!


Polonahá slovenská moderátorka: Wau, odvaha jej nechýba!


Sexi krivkami vyzývavo dráždila zmysly mužov aj nedávno, keď sa na Instagrame pochválila snímkou, ktorou mnohým bezpochyby vyrazila dych. Zapózovala si totiž len v dvojdielnom rajcovnom „prádielku“, v ktorom vytasila azda všetky svoje tromfy.

Známa ryšavka aj tentoraz zaujala ukážkovou formou, ultra štíhlou postavičkou, ale aj vypracovaným zadočkom. Jej dokonalý vzhľad však nie je zadarmo. O Lenke je totiž známe, že berie pohyb ako prirodzenú súčasť života, veľa športuje a v jej jedálničku by ste nezdravú stravu hľadali naozaj len márne.

Páči sa vám postava Lenky Vacvalovej?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 2369Galéria

Moderátorka Vacvalová sa ukázala Moderátorka Fashion TV Lenka Lenka Vacvalová je známa Lenka Vacvalová má krásnu, Lenka Vacvalová sa môže

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram L.V.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články