Módne (s)hity z plesu: Banášová v kríze, Evita ako zmoknuté kura! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Módne (s)hity z plesu: Banášová v kríze, Evita ako zmoknuté kura!

Ivan Bednárik okomentoval róby známych dám z Plesu v opere.
Ivan Bednárik okomentoval róby známych dám z Plesu v opere.
11.01.2012 00:01

BRATISLAVA - Prípravy na Ples v opere nepodceňuje snáď žiadna žena. No aj napriek tomu to niektorým dámam na XII. ročníku pompéznej udalosti nevyšlo. Kto oslnil a kto má do budúcnosti čo vylepšovať, zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete pod článkom.


Hlasovanie o Kráľovnú Plesu
Zdroj: Foto: Orange

Adela Banášová, moderátorka

Na Adelu veľmi netradičná kombinácia - taká výrazná červená. Skoro k nespoznaniu. Skromná vizáž aj skromné šaty a ešte skromnejšie črievice. Asi prišla kríza alebo už boli všetky pekné šaty vypredané.

Evita Urbaníková, spisovateľka

Zmoknuté kura. Šaty pôsobia ako nedošitý model, ale to je, predpokladám, zámer. Kabelka šitá na mieru k šatám od Fera Mikloška. No účes je úplne ako na sobotnú diskotéku. Úsmev je však presne ako do opery.

Hlasovanie o Kráľovnú Plesu
Zdroj: Foto: Orange

Andrea Heringhová, expartnerka Borisa Kollára

Prekrásne šaty! Myslím si, že žena, keď čo-to zahalí a nechá si to na doma, pôsobí oveľa atraktívnejšie, než keď každému servíruje svoje tajomstvá. Aj Borisovi sa zjavne páčila. Nádherné!

Hlasovanie o Kráľovnú Plesu
Zdroj: Foto: Orange

Zuzana Kronerová, herečka

Keby sa táto diva nevolala Kronerová, aj tak by som sa tešil, že takýto model predviedla. Pretože sa treba zabávať a robiť úsmev všade okolo. Skvelé! Krásna ozdoba vo vlasoch.

Hlasovanie o Kráľovnú Plesu
Zdroj: Foto: Orange

Jarmila Lajčáková-Hargašová, moderátorka

Po dlhom čase Jarka vyzerá nádherne, čo sa týka vizáže. Tá je na jednotku. Aj šaty sú pekné. Len tie volány po 340-ty raz už poznáme.

Módne (s)hity z plesu:

Sisa Lelkes Sklovská, speváčka

Šaty veľmi nevidno, ale zato vianočka vo veľkosti polovice objemu Sisinej hlavy iste valcovala parket až do rána. Zaujímalo by ma, či Sisu ráno neseklo v krku.

Hlasovanie o Kráľovnú Plesu
Zdroj: Foto: Orange

Silvia Lančaričová, manželka hostiteľa plesu Pavla Lančariča

Veľmi pekný model šiat, farebná kombinácia, aj prevedenie. Tlieskam, lebo táto dáma vyzerá veľmi pekne, originálne. Tieto šaty boli rozhodne len jedny.

Kto má podľa vás najkrajšie plesové šaty?


Galéria

Ivan Bednárik okomentoval róby Evita Urbaníková a Adela Andrea Heringhová s expartnerom Zuzana Kronerová Jarmila Lajčáková-Hargašová Sisa Lelkes Sklovská s Silvia Lančaričová

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Orange

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články