°C

Nedeľa, 25. október 2020. Meniny má Aurel, zajtra Demeter.

Špinavé praktiky na východe: FOTO Odporné týranie mladej ženy (23)! Musela poskytovať sexuálne služby

Pre obchodovanie s ľuďmi zadržali dve osoby
Pre obchodovanie s ľuďmi zadržali dve osoby
Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky
21.02.2020 22:00

KOŠICE - Zo zločinu obchodovania s ľuďmi obvinil vyšetrovateľ Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii 28-ročnú Andreu G. a 31-ročného Dávida G. Hrozí im trest odňatia slobody na sedem až 12 rokov. Polícia SR o tom informovala na sociálnej sieti.


„Podľa našich zistení mala 28-ročná Košičanka ešte koncom roka 2018 využiť zlú sociálnu situáciu 23-ročnej ženy, ktorú stretla blízko železničnej stanice a ktorá nemala kde bývať. S prísľubom lepšieho života v podobe strechy nad hlavou, ubytovania a stravy ju zobrala k sebe s tým, že za toto všetko bude poskytovať sexuálne služby. Košičanka mala mladej žene 'dohadzovať' náhodných klientov a mesačne takýmto spôsobom zarobiť okolo 1000 eur,“ uviedla polícia.

Pre obchodovanie s ľuďmi
Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

Všetky peniaze podľa polície odovzdávala 23-ročná žena páchateľom a predpokladaná suma sa zatiaľ vyšplhala na 20-tisic eur. Keď s tým všetkým chcela prestať, mali sa 23-ročnej žene vyhrážať, psychicky ju týrať a zakázať jej odísť. Po nejakom čase sa jej podarilo od nich utiecť, odcestovať do Humenného a so všetkým sa zveriť polícii.

Pre obchodovanie s ľuďmi
Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky


Galéria

Pre obchodovanie s ľuďmi Pre obchodovanie s ľuďmi Pre obchodovanie s ľuďmi

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články