FOTO Smrteľná dopravná nehoda v Michalovciach: Vodič prešiel do protismeru | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

FOTO Smrteľná dopravná nehoda v Michalovciach: Vodič prešiel do protismeru

Vodič prešiel do protismeru, nehoda si vyžiadala jeden život
Vodič prešiel do protismeru, nehoda si vyžiadala jeden život
Zdroj: Facebook - Polícia SR - Košický kraj
19.10.2019 18:30

MICHALOVCE - Jeden ľudský život si v piatok vyžiadala nehoda dvoch osobných áut v Michalovciach. Ako informovala košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, 30-ročný vodič zo Sobraniec sa zrejme plne nevenoval riadeniu a prešiel pred svetelnou križovatkou na Užhorodskej ulici cez odbočovací stredový pruh do protismeru, kde sa zrazil s iným autom.


Nepozorný šofér podľa polície neutrpel žiadne zranenia, ktoré by vyžadovali lekárske ošetrenie. V druhom aute však zomrel jeden muž a dve ženy boli zranené. Vodička druhého auta už zrážke nedokázala zabrániť, uviedla polícia. „Výsledkom čelného stretu vozidiel boli zranenia 54-ročného spolujazdca z vozidla (...), ktorým po prevoze do nemocnice podľahol. Vodička tohto vozidla utrpela podľa predbežnej lekárskej správy ľahké zranenia a 49-ročná spolujazdkyňa, sediaca na zadnom sedadle, sa zranila ťažko,“ napísala hovorkyňa.

Vodič prešiel do protismeru,
Zdroj: Facebook - Polícia SR - Košický kraj

Výsledok dychovej skúšky vodiča bol negatívny. Polícia ho obvinila z prečinu usmrtenia a ublíženia na zdraví a zadržala mu vodičský preukaz. Presnú príčinu a bližšie okolnosti ďalej vyšetrujú. Predbežná škoda bola vyčíslená na 4 000 eur.

Vodič prešiel do protismeru,
Zdroj: Facebook - Polícia SR - Košický kraj


Galéria

Vodič prešiel do protismeru, Vodič prešiel do protismeru, Vodič prešiel do protismeru,

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články