°C

Štvrtok, 2. júl 2020. Meniny má Berta, zajtra Miloslav.

PRÁVE TERAZ Prekliata cesta na Liptove: FOTO Ďalšia čelná zrážka, týždeň po smrti muzikanta

Vážna dopravná nehoda kamióna a osobného vozidla si vyžiadala jednu obeť.
Vážna dopravná nehoda kamióna a osobného vozidla si vyžiadala jednu obeť.
Zdroj: Facebook/Prezídium HaZZ
11.09.2019 10:01

LIPTOVSKÝ HRÁDOK - Obrovské nešťastie sa odohralo v stredu ráno v katastri mesta Liptovský Hrádok. O život prišiel vodič osobného auta, ktorému sa stala osudnou zrážka s kamiónom. Jeho zranenia boli natoľko vážne, že mu nedokázali pomôcť ani privolaní záchranári. Mrazivé je, že k podobnej tragédii a takmer na rovnakom mieste došlo aj minulý týždeň...


Štátna cesta I/18 v katastri mesta Liptovský Hrádok v smere na Hybe je momentálne uzavretá. Ako uvádza dopravný servis Zelená vlna na mikroblogovacej sieti Twitter, obchádzka je možná cez Liptovskú Porúbku.

"Pri nehode došlo k čelnej zrážke osobného vozidla a kamióna, pričom vodič osobného motorového vozidla utrpel následkom nehody zranenia nezlučiteľné so životom," informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru. 

Vážna dopravná nehoda kamióna
Zdroj: Facebook/Prezídium HaZZ

Ako ďalej dodala, hasiči vyslobodili zranenú osobu z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru. 

Vážna dopravná nehoda kamióna
Zdroj: Facebook/Prezídium HaZZ

Bližšie informácie o udalosti, čo bolo príčinou nešťastia a jeho okolnosti, nateraz nie sú známe. Správu budeme aktualizovať.

Cesta smrti

Po tom, ako sa na sociálnej sieti objavila informácia o nešťastí, verejnosť okamžite upozornila na to, že minulý týždeň, len o necelých päť kilometrov ďalej, došlo taktiež k tragickej nehode. "Cesta smrti," poznamenal jeden z komentujúcich.

Muzikant Marek zahynul pri
Zdroj: Facebook/K.R., M.Č.

Pri minulotýždňovej stredajšej havárii prišiel o život 39-ročný muzikant Marek, ktorý pôsobil v kapele Porúbka. Hral v nej na klávesy, gitaru a tiež spieval. Na základe doteraz vykonaného šetrenia polícia zistila, že 39-ročný vodič viedol motorové vozidlo Fiat v smere od obce Kráľova Lehota na obec Hybe. 

Tragická dopravná nehoda pri
Zdroj: KR PZ Žilina

"Následne v pravotočivej zákrute došlo z doposiaľ presne nezistených príčin k zrážke vozidla Fiat s protiidúcim motorovým vozidlom Iveco, ktoré viedol 48-ročný vodič (z okresu Spišská Nová Ves)," priblížil vtedy žilinský policajný hovorca Radko Moravčík. Viac si prečítate tu.


Galéria

Vážna dopravná nehoda kamióna Vážna dopravná nehoda kamióna Vážna dopravná nehoda kamióna Muzikant Marek zahynul pri Tragická dopravná nehoda pri Vážna dopravná nehoda na

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články