Ľubomír (†34) mal do kamiónu vraziť zámerne: Na tomto svete mi bolo dobre, odkázal bratovi | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Ľubomír (†34) mal do kamiónu vraziť zámerne: Na tomto svete mi bolo dobre, odkázal bratovi

Vážna dopravná nehoda kamióna a osobného vozidla si vyžiadala jednu obeť.
Vážna dopravná nehoda kamióna a osobného vozidla si vyžiadala jednu obeť.
Zdroj: Facebook/Prezídium HaZZ
12.09.2019 19:00

LIPTOVSKÝ HRÁDOK - Minulý týždeň v stredu vyhasol na ceste prvej triedy v katastri obce Hybe život 39-ročného muzikanta Mareka. O týždeň neskôr, v rovnaký deň a len o pár kilometrov ďalej, došlo znova k tragickej udalosti. Zahynul pri nej 34-ročný Ľubomír. Aj preto si úsek stihol vyslúžiť nepríjemný prívlastok "cesta smrti".


Tentokrát však nemalo ísť o nešťastnú náhodu. Podľa našich informácií mal Ľubomír pred osudnou cestou poslať rozlúčkovú správu svojmu bratovi. Malo v nej byť napísané, že mu na tomto svete bolo dobre. Aký mal mladý muž dôvod na dobrovoľný odchod z tohto sveta, ale nateraz nie je známe.

Prečítajte si aj: Prekliata cesta na Liptove: FOTO Ďalšia čelná zrážka, týždeň po smrti muzikanta

O tom, že podľa zatiaľ neoficiálnych informácií všetko nasvedčuje tomu, že Ľubomír mal s osobným autom prejsť do protismeru zámerne práve vo chvíli, keď šiel oproti kamión, informoval aj portál Liptov122.sk. Vodič sedel v aute sám. Tvrdý náraz nemal šancu prežiť.

Snaha o záchranu

K havárii došlo na štátnej ceste I/18 v katastri mesta Liptovský Hrádok v smere na Hybe. Polícia po udalosti úsek uzavrela. Hasiči zranenú osobu vyslobodili z havarovaného vozidla za pomoci hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia. Nebolo mu však pomoci. 

Vážna dopravná nehoda kamióna
Zdroj: Facebook/Prezídium HaZZ

"Lekár záchrannej zdravotnej služby okamžite po príchode na miesto zahájil kardiopulmonálnu resuscitáciu, no napriek maximálnej snahe sa nepodarilo obnoviť jeho životné funkcie a zraneniam podľahol," priblížil hovorca záchranárov Jozef Minár.

Pred týždňom zahynul len pár kilometrov od miesta spomínanej nehody aj muzikant Marek. V tomto prípade však podľa doteraz dostupných informácií nemalo ísť o zámer. Viac sa dočítate tu.


Galéria

Vážna dopravná nehoda kamióna Vážna dopravná nehoda kamióna Vážna dopravná nehoda kamióna

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články