°C

Štvrtok, 6. august 2020. Meniny má Jozefína, zajtra Štefánia.

Jitka (37) mala synčeka Davidka (†9) bodať do srdca! Fetovala, bola na hlavu, tvrdia susedia

Chlapca (†9) mala zavraždiť jeho vlastná matka.
Chlapca (†9) mala zavraždiť jeho vlastná matka.
Zdroj: Facebook/J.P.
29.08.2019 09:59

PRAHA - Z prípadu, ktorý sa odohral v susednej Českej republike, vám príde nevoľno! Len deväťročného chlapčeka Davidka mala zavraždiť jeho 37-ročná matka Jitka. Polícia síce ešte nevzniesla obvinenie, no podľa medializovaných informácií má byť žena hlavnou podozrivou. Z miesta činu odchádzala v putách a v spoločnosti polície, celá od krvi.


Prečítajte si aj: Krvavá dráma v Prahe: Matka mala dobodať synčeka (†9), desivé FOTO podozrivej, celá od krvi

Krvavá dráma sa odohrala v pondelok v pražskej mestskej časti Brěvnov. Prípadom sa momentálne zaoberá kriminálna polícia. 

Na sociálnej sieti sa Jitka neraz pochválila fotkou so synčekom po boku.
Chlapca (†9) mala zavraždiť
Zdroj: Facebook/J.P.

Davidko mal v osudný deň utrpieť bodné zranenia do hrudníka, v blízkosti srdca. Uštedriť mu ich mala jeho vlastná matka. Potom údajne chcela spáchať samovraždu. To sa jej však nepodarilo, skončila v nemocnici. 

Starala sa o neho babička

Školák a jeho matka žili na mieste len krátku dobu. Podľa niektorých susedov pôsobil ich vzťah normálne a nič nenasvedčovalo tomu, že život chlapca vyhasne tak skoro a za tak desivých okolností.

Desivý pohľad: Matka dieťaťa tiež utrpela zranenia, mala si ich spôsobiť sama.
Chlapčeka mala dobodať jeho
Zdroj: Reprofoto:Facebook/Blesk.cz

Ešte donedávna sa však o školáka mala starať jeho babička. Dôvodom mali byť drogy, o ktorých sa spočiatku v súvislosti s podozrivou nehovorilo. Postupne ale na povrch vychádzajú ďalšie desivé informácie.

Nemý svedok nehody: Okrem matky a chlapca bol v byte aj domáci miláčik.
Chlapca (†9) mala zavraždiť
Zdroj: Facebook/J.P.

Portál extra.cz priblížil, že žena mala byť závislá na drogách, údajne mala brať pervitín. "Dlho ho (chlapca) mala v starostlivosti jej mama, pretože stále fetovala. Vždycky bola magor, ale ten perník ju dorazil úplne," napísal Jiří na sociálnej sieti. Pavlína doplnila, že fetovala a bola na hlavu. "Nikdy nebola normálna," dodala. Objavili sa aj informácie o tom, že sa mala liečiť.

Našli sa však aj omnoho nenávistnejšie komentáre. Aj napriek tomu, že polícia zatiaľ nepotvrdila, že vraždila práve žena, mnohí prípad vnímajú citlivo a Jitke posielajú nenávistné odkazy.

Komentáre ľudí.
Zdroj: Reprofoto:Facebook

Zúfalé volanie babičky

Zranenú ženu a chlapca v kaluži krvi mala nájsť v byte babička. "Volajte políciu," rozliehal sa jej zúfalý krik po bytovke. Počuli ho aj susedia.  

Chlapca (†9) mala zavraždiť
Zdroj: Facebook/J.P.

Surovým činom sa v súčanosti intenzívne zaoberajú kriminalisti. "Celý prípad si do svojej kompetencie prevzali kriminalisti z oddelenia vrážd, ktorí budú zisťovať všetky okolnosti prípadu a nariadili súdnu pitvu mŕtveho dieťaťa," informoval hovorca pražských policajtov Jan Daněk.


Galéria

Chlapca (†9) mala zavraždiť Na sociálnej sieti sa Desivý pohľad: Matka dieťaťa Nemý svedok nehody: Okrem Komentáre ľudí. Chlapca (†9) mala zavraždiť

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články