°C

Piatok, 29. máj 2020. Meniny má Vilma, zajtra Ferdinand.

Dramatická záchrana života pri Martine: FOTO Ženu našli v hustých kríkoch, okolo nej boli lieky

Sučka Gwen z Medvedej doliny vypátrala nezvestnú ženu.
Sučka Gwen z Medvedej doliny vypátrala nezvestnú ženu.
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj
18.07.2019 17:00

TREBOSTOVO - Sučka Gwen z Medvedej doliny si za svoj výkon zaslúži poriadnu odmenu. Aj vďaka nej totiž polícia vypátrala nezvestnú ženu, ktorej išlo o život. O prípade informovali zástupcovia zákona na sociálnej sieti. Nájdená žena napokon skončila v rukách zdravotníkov. Jej príbeh však mohol dopadnúť omnoho horšie.


Psovod Peter Petránek z Martina so služobným psom Gwen z jeho vlastnej chovnej stanice vykonával vo štvrtok pátranie po nezvestnej osobe. V katastri obce Trebostovo prehľadávali širšie okolie, sústredili sa však aj na miesta v blízkosti mosta ponad Peterský potok. 

Sučka Gwen.
Sučka Gwen z Medvedej
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj

Práve tam služobný pes zacítil stopu. V hustých kríkoch neskôr našiel ležiacu osobu. Bola zakliesnená v hustom poraste.

Sučka Gwen z Medvedej
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj

"Išlo o osobu, ktorá bola nezvestná. Na mieste pri nezvestnej sa nachádzalo niekoľko alobalových obalov od rôznych liekov," priblížila dramatické okolnosti polícia. Žena napokon skončila v rukách zdravotníkov. Poskytli jej prvú predlekársku pomoc a neskôr si ju prevzala privolaná Záchranná zdravotná služba.


Galéria

Sučka Gwen z Medvedej Sučka Gwen z Medvedej Sučka Gwen z Medvedej Sučka Gwen z Medvedej Sučka Gwen z Medvedej Sučka Gwen z Medvedej Sučka Gwen z Medvedej Sučka Gwen z Medvedej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články