FOTO Jazda na R2 sa zmenila na hotovú nočnú moru: Autu vbehla do cesty lesná zver, desivá zrážka | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

FOTO Jazda na R2 sa zmenila na hotovú nočnú moru: Autu vbehla do cesty lesná zver, desivá zrážka

Zrážka s lesnou zverou na R2 sa skončila zranením troch starších osôb
Zrážka s lesnou zverou na R2 sa skončila zranením troch starších osôb
Zdroj: KR PZ Banská Bystrica
21.04.2019 14:35

TORNAĽA – Zranením troch osôb sa skončila zrážka s lesnou zverou, ku ktorej došlo na rýchlostnej ceste R2 v smere od Bátky na Tornaľu v piatok krátko pred polnocou. Informuje o tom banskobystrická polícia na svojej facebookovej stránke Polícia SR - Banskobystrický kraj.


"Vozidlu náhle vbehla do cesty lesná zver. Auto zostalo stáť so zapnutými výstražnými smerovkami. Vodič ďalšieho vozidla dostatočne nesledoval situáciu na ceste a narazil doň. Pri dopravnej nehode sa v prvom vozidle zranili dve 67-ročné spolujazdkyne, z toho jedna ťažko. Ťažké zranenie utrpel aj 47-ročný spolujazdec druhého vozidla," uvádza polícia na sociálnej sieti s tým, že nehoda je v štádiu vyšetrovania.

Vážna nehoda na R2 v smere od Bátky na Tornaľu
Zrážka s lesnou zverou
Zdroj: Polícia SR - Banskobystrický kraj

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici zriadilo vlastnú regionálnu stránku začiatkom apríla. "Stránka Polícia SR – Banskobystrický kraj verejnosť informuje o aktuálnych udalostiach, dôležitých dopravných obmedzeniach, ale aj o každodennej činnosti policajtov. Súčasťou obsahu sú i témy zamerané na prevenciu, pátranie po osobách či rôzne nadčasové témy. Fanúšikovia stránky môžu formou súkromných správ kontaktovať políciu a okrem svojich otázok zasielať dôležité poznatky, čím budú priamo nápomocní pri vyšetrovaní trestnej činnosti," zdôraznila banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Zrážka s lesnou zverou
Zdroj: KR PZ Banská Bystrica


Galéria

Zrážka s lesnou zverou Zrážka s lesnou zverou Zrážka s lesnou zverou

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články