Vážna nehoda pri Veľkom Šariši: FOTO Po čelnej zrážke hlásia štyroch zranených | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Vážna nehoda pri Veľkom Šariši: FOTO Po čelnej zrážke hlásia štyroch zranených

Pri Veľkom Šariši sa zrazili dve autá. Zranenia utrpeli štyri osoby.
Pri Veľkom Šariši sa zrazili dve autá. Zranenia utrpeli štyri osoby.
Zdroj: KR PZ Prešov
11.02.2019 15:56

ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - Na ceste medzi Šarišskými Michaľanmi a Veľkým Šarišom došlo v pondelok okolo poludnia k vážnej dopravnej nehode. Ako informovala hovorkyňa skupiny Falck Katarína Načiniaková, zrazili sa dve osobné autá. Kolízia si vyžiadala štyroch zranených.


Podľa slov Načiniakovej mali zranenia utrpieť traja muži a jedna žena. "Z toho dvaja muži a žena utrpeli ťažké poranenia, jeden pacient mal len povrchové poranenia," uviedla.

Pri Veľkom Šariši sa
Zdroj: KR PZ Prešov

"Posádka RZP Sabinov pri prevoze pacienta do nemocnice náhodne prechádzala okolo tejto nehody. Keďže boli na mieste udalosti ako prví, zraneným poskytli neodkladnú prvú pomoc a privolali asistenciu zložiek cez KOS," opísala priebeh záchrannej akcie Načiniaková. Podľa jej slov z jedného z havarovaných vozidiel vychádzal dym, záchranári ho preto zneškodnili hasiacim prístrojom.

Pri Veľkom Šariši sa
Zdroj: KR PZ Prešov

Ako doplnila hovorkyňa záchranárov Alena Krčová, účastníkov nehody transportovali do nemocnice v Prešove. Prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik neskôr priblížil okolnosti nešťastia. "Na rovnom úseku cesty viedol v smere od Sabinova na Prešov 55-ročný muž osobné auto Peugeot 308. Zo zatiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa zrazil s osobným autom Citroën, ktoré viedol 44-ročný muž," objasnil.

Pri Veľkom Šariši sa
Zdroj: KR PZ Prešov

Podľa jeho slov boli dychové skúšky na alkohol u oboch vodičov negatívne. "Hmotné škody boli predbežne vyčíslené na 20 000.- €. Presné príčiny a okolnosti dopravnej nehody vyšetrujú prešovskí dopravní policajti," dodal.

Pri Veľkom Šariši sa
Zdroj: KR PZ Prešov

Nehoda pri Veľkom Šariši.
Zdroj: Tip čitateľa: Martin Sabol


Galéria

Pri Veľkom Šariši sa Pri Veľkom Šariši sa Pri Veľkom Šariši sa Pri Veľkom Šariši sa Pri Veľkom Šariši sa Nehoda pri Veľkom Šariši.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články