°C

Nedeľa, 23. február 2020. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Smrteľná nehoda na Spiši: FOTO Vodička vletela pod cestárske auto, bola na mieste mŕtva

Vodička vletela pri Spišskom Hrhove pod cestárske auto a na mieste zahynula.
Vodička vletela pri Spišskom Hrhove pod cestárske auto a na mieste zahynula.
Zdroj: Facebook/Polícia SR
02.02.2019 11:10

SPIŠSKÝ HRHOV - Polícia na sociálnej sieti informovala o tragickej dopravnej nehode, ku ktorej došlo v sobotu predpoludním pri Spišskom Hrhove v okrese Levoča. Po kolízii zostal z auta len vrak. Žena, ktorá sedela za volantom, nemala šancu na prežitie. Utrpela fatálne zranenia a bola na mieste mŕtva.


Polícia v súvislosti s nehodou pátra po svedkoch udalosti. Hlásiť sa môžu na čísle 158 alebo môžu informácie oznámiť prostredníctvom správy na sociálnej sieti. 

Vodička vletela pri Spišskom
Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

Ako priblížila polícia, vodičke sa stalo osudným, že vletela pod cestárske auto. Čo udalosti predchádzalo zatiaľ nepriblížili.

Vodička vletela pri Spišskom
Zdroj: Facebook/Polícia SR

Pri kolízii zasahovali dve posádky RLP zo Spišskej Novej Vsi a z Levoče. Ako neskôr upresnila Katarína Načiniaková, hovorkyňa skupiny Falck, k havárii došlo na križovatke za osadou Roškovce. "Vodička osobného automobilu dostala šmyk a v protismere nabúrala do posypového auta. Ženu z vozidla vystrihávali hasiči. Pri náraze utrpela rozsiahle poranenia hlavy, ktoré neboli zlučiteľné so životom," dodala Načiniaková.


Galéria

Vodička vletela pri Spišskom Vodička vletela pri Spišskom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články