Polícia prebrala rétoriku Roberta Fica: FOTO Namiesto pokory útoky na občanov | Topky.sk

Nedeľa, 22. júl 2018. Meniny má Magdaléna, zajtra Oľga.

Polícia prebrala rétoriku Roberta Fica: FOTO Namiesto pokory útoky na občanov

Polícia
Polícia, Zdroj: FB/Polícia SR
13.04.2018 10:01

BRATISLAVA - Facebooková stránka Polície Slovenskej republiky má informovať občanov o práci polície, no namiesto toho pri každej vyhrotenej situácii jej admin útočí na všetkých, ktorí si prácu polície dovolia kritizovať.


Admin policajnej stránky je známy svojimi sarkastickými odpoveďami. Nie vždy sú ale na mieste, pretože v poslednom čase sa na slovenskú políciu valí jedna kritika za druhou a čelí viacerým škandálom. Rovnako aj policajný prezident Tibor Gašpar, ktorého hlavu žiadajú občania na námestiach, a ktorý sa stále drží svojej stoličky.

Admin policajného facebooku.
Zdroj: FB/Polícia SR

Najnovšie však polícia čelí ďalšiemu škandálu. Na doživotie odsúdený nebezpečný Róbert Okoličány ušiel do zahraničia. Podľa informácii DenníkaN mal byť pritom sledovaný, no aj napriek tomu na výkon trestu nenastúpil a je v pátraní. To sa, pochopiteľne, nepáči ľuďom a svoje rozhorčenie dávajú najavo aj na facebookovej stránke polície. Admin sa však opäť nezdržal a na oficiálnej stránke polície drzo útočil na občana.

Admin policajného facebooku.
Zdroj: FB/Polícia SR

"A naposledy. Ak si myslíte, že pátrači a operatívci, ktorí mimochodom vypátrali a doniesli na Slovensko späť najväčších zločincov okrem jedinej osoby, ktorú chráni suverénny štát a ktorí riskujú pri svojej práci životy, tak ak si myslíte, že sedeli v bufete a kukali na správy, aby potom sa mohli hrať na naháňačku s nebezpečnými osobami, tak ste na veľkom omyle. Naučte sa ctiť si prácu tých, ktorí sa starajú o to, že je v tejto krajine bezpečne," napísal admin.

Admin policajného facebooku.
Zdroj: FB/Polícia SR


Galéria

Polícia Admin policajného facebooku. Admin policajného facebooku. Admin policajného facebooku.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada
FOTO:

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články