FOTO muža, ktorý prepadol herňu v Leviciach: Obohatil sa o stovky eur, polícia žiada o pomoc! | Topky.sk

°C

Utorok, 28. január 2020. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

FOTO muža, ktorý prepadol herňu v Leviciach: Obohatil sa o stovky eur, polícia žiada o pomoc!

Poznáte tohto muža? Kontaktujte políciu
Poznáte tohto muža? Kontaktujte políciu
Zdroj: Foto: polícia
23.01.2015 14:30

LEVICE - Levickí policajti sú na nohách. Pátrajú po mužovi, ktorý v piatok 23. januára asi o 5-tej hodine a 40-tej minúte ráno na ulici Československej armády v Leviciach lúpežne prepadol pracovníčku herne. Ak poznáte muža na záberoch, kontaktujte políciu.


"Neznámy muž si od barmanky vypýtal pivo a keď sa vzdialila k chladničke, začal ju fyzicky napádať a pýtal pri tom peniaze. Útok dokonca pritvrdil nožom, ktorý našiel za pultom a vyhrážkami zabitím," informovala hovorkyňa nitrianskych policajtov Renáta Čuháková a dodala, že žena mu v obave o svoj život vydala hotovosť viac ako 2900 eur v dvadsať, desať a päťeurových bankovkách.

FOTO muža, ktorý prepadol
Zdroj: Foto: polícia

FOTO muža, ktorý prepadol
Zdroj: Foto: polícia

Páchateľ pri odchode z podniku prikázal barmanke, aby si ľahla na podlahu. Muža nasnímala kamera umiestnená v herni. Na záberoch je asi 30 až 40 ročný muž, vysoký asi 170 až 175 cm, strednej postavy. Má tmavé, nakrátko ostrihané vlasy a oblečenú mal tmavú čiernu bundu do pása s kapucňou, modré rifle a na rukách mal tmavé rukavice.

FOTO muža, ktorý prepadol
Zdroj: Foto: polícia

Levická polícia žiada verejnosť o pomoc pri zistení totožnosti muža na záberoch. Akékoľvek informácie je možné podať polícii na čísle 158, prípadne priamo na Odbore kriminálnej polície v Leviciach alebo aj na e-mailovej adrese okporpz.levice@minv.sk.


Galéria

Poznáte tohto muža? Kontaktujte

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Polícia

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články