Streda, 19. máj 2021. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard.

Tínedžerka (†17) chytila KORONAVÍRUS v kostole: FOTO Zarážajúce zistenie po tragickej smrti!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: TASR/AP, Go Found Me,
10.07.2020 00:01

FORT MYERS – Koronavírus vzal život aj sedemnásťročnej Carsyn Davisovej, ktorá sa infikovala v kostole na Floride. Po tragédii vyšlo najavo, že na zhromaždení neboli dodržané bezpečnostné opatrenia v súvislosti so zamedzením šírenia ochorenia covid-19.


Carsyn Davisová (†17) z floridského mesta Fort Myers dostala ochorenie covid-19 po tom, ako zavítala do tamojšieho kostola spolu s matkou, kde sa konala koronavírusová oslava.

KORONAVÍRUS Muž (†51) trpko oľutoval, že išiel na párty: Kajal sa na Facebooku, na druhý deň zomrel

V kostole sa zišlo asi sto ľudí, pričom nikto z nich sa nechránil rúškom, rovnako sa nedodržiavali ani dvojmetrové odstupy.

Tínedžerka zomrela 23. júna. Je jednou z najmladších obetí covidu-19 na Floride. Zahraničné médiá uviedli, že v minulosti prekonala rakovinu a mala oslabený imunitný systém.

Zosnulá Carsyn Davisová
Carsyn D.
Zdroj: Go Found Me

„Ani počas horúčok a bojov o každé nadýchnutie sa nikdy nesťažovala. Nevyronila ani slzu, nikdy sa nebála,“ napísala Davisovej matka, ktorá založila účet na portáli GoFundMe umožňujúcom verejné zbierky.

Oslava v kostole sa konala po uvoľnení opatrení zameraných na zastavenie šírenia nového koronavírusu. V pozvánke na udalosť však nebola zmienka o zavedených opatreniach na ochranu zdravia zúčastnených.  


Galéria

Ilustračné foto Zosnulá Carsyn Davisová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články