LOS ANGELES - Tak toto už je aj na Hollywood silná káva. Ray J sa v podcaste Funky Friday úplne odviazal a bez najmenšieho filtra začal rozprávať o svojom intímnom živote tak, ako ho fanúšikovia ešte nepočuli.
„Bol som s tisíckami žien,“ vyhlásil Ray J otvorene a okamžite spôsobil rozruch. Keď však prišlo na detaily, pritvrdil ešte viac. „Je to okolo 10 000 rôznych ľudí. Teraz je to skôr okolo 12 500 ľudí.“ Na otázku, ako je vôbec možné dosiahnuť také číslo, odpovedal šokujúco priamo: „Boli dni, keď to bolo aj 5 až 10 žien denne.“ A dodal, že v tom období „život išiel rýchlo“ a on jednoducho „žil pre ten moment“. Podľa jeho vlastných slov išlo najmä o obdobie najväčšej slávy, večierkov a neustáleho pohybu medzi mestami, kde mal, ako naznačil, neustále príležitosti.
„Stratil som prehľad,“ priznal bez okolkov, čím ešte viac podčiarkol chaos, ktorý jeho vtedajší život sprevádzal. Tieto vyjadrenia okamžite vyvolali vlnu reakcií. Niektorí ich berú ako prehnané chvastúnstvo, iní zas ako surovú pravdu o živote celebrity, ktorá si dlhé roky užívala bez obmedzení. Kritici však upozorňujú, že podobné výroky pôsobia problematicky a skôr ako snaha šokovať než seriózne reflektovať minulosť.