Utorok28. november 2023, meniny má Henrieta, zajtra Vratko

PRAVDA o zrušenom koncerte kapely Johnnyho Deppa: V izbe ho našli V BEZVEDOMÍ!

(Zdroj: profimedia.sk)

BRATISLAVA - Fanúšikovia sa na nich veľmi tešili, mali však smolu! Pomerne diskutovanou témou minulého týždňa boli zrušené koncerty kapely Hollywood Vampires, ktorej súčasťou je tiež hviezdny Johnny Depp (60). Skupina najskôr odvolala vystúpenie v Budapešti a potom aj na Slovensku. Po pár dňoch vychádzajú najavo zaujímavé informácie.

Ako informujú viaceré maďarské médiá, dôvodom zrušenia budapeštianskeho koncertu bol Johnny Depp, ktorý sa večer pred tým poriadne ožral. S týmto prekvapivým odhalením prišiel napríklad denník Blikk.

Johnnyho Deppa vraj v jeho hotelovej izbe našli dokonca v bezvedomí. Príčinou jeho stavu našťastie neboli zdravotné problémy, ale len to, že večer pred tým to na večierku poriadne prehnal. V priebehu nasledujúceho dňa sa nedokázal dať dokopy a tak musel byť koncert kapely Hollywood Vampires n poslednú chvíľu zrušený. 

Vystúpenia sa však nedočkali ani fanúšikovia na Slovensku. Hoci ráno, v deň vystúpenia všetko vyzeralo byť v poriadku, poobede organizátor oznámil, že Hollywood Vampires nevystúpia ani na Slovensku. 

Viac o téme: Johnny DeppHollywood Vampires
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu