Streda6. december 2023, meniny má Mikuláš, Nikolas, zajtra Ambróz

Slávny hudobník prežíva nádherné obdobie: Ulovila ho táto sexi speváčka!

Drake Zobraziť galériu (3)
Drake (Zdroj: SITA)

TORONTO - V šoubiznise máme nový pár! Kanadský spevák, rapper a producent Drake (36) je podľa všetkého zamilovaný. Očarila ho vraj Lilah Pi (25), ktorej prostredníctvom sociálnych sietí nádherným spôsobom zablahoželal k jej narodeninám a opäť tak podporil špekulácie o ich vzťahu.

Najnovší objav slávneho speváka sa rovnako ako on stala známou vďaka hudbe. Londýnska rodáčka sa však umeniu venuje aj prostredníctvom svojich obrazov, ktoré pravidelne zdieľa na svojich sociálnych sieťach. 

V posledných týždňoch sa tam vo veľkom začalo špekulovať, že má veľmi blízko práve k Drakeovi. Tieto dohady podporil samotný rapper, ktorý na svojom profile na sociálnej sieti Insatgram speváčke poslal krásny odkaz k jej narodeninám.

„Si mojou inšpiráciou, dôverníčkou, najlepšou kamarátkou a mojím srdcom. Všetko najlepšie," napísal Drake. Jeho príbeh zdieľala aj samotná Lilah. V komentároch pod jej príspevkami je tak témou číslo jeden kanadský spevák.

Prvýkrát sa táto dvojica objavila spoločne na obálke jeho piesne s názvom Search & Rescue. Aj napriek tomu, že si mnohí fanúšikovia spočiatku mysleli, že ide o dvojníčku Kim Kardashian, na zábere bola práve Lilah. Ani jeden z nich však dohady o ich vzťahu viac nekomentoval. 

Viac o téme: Drake
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu