Pondelok, 5. december 2022. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš, Nikolas.

NOVÝ MILENEC slávnej speváčky: Vášeň v uliciach... Načapali ich paparazzi!

Galéria fotiek (8)

NEW YORK - Nový párik v šoubiznise! Slávna speváčka Dua Lipa (27) nemala od rozchodu s modelom Anwarom Hadidom po svojom boku žiadneho oficiálneho partnera. Ktovie, kedy sa vyjadrí ku vzťahu s komikom Trevorom Noahom (38). Nedávno si totiž vyšli na rande.


Dua Lipa je talentovaná a krásna žena. Svojím šarmom a dokonalou figúrou ohúri nejedného chlapa. Všetko ale nasvedčuje tomu, že do jej života vstúpil nový muž. A to komik Trevor Noah, s ktorým pravdepodobne tvoria nový párik šoubiznisu. 

Daily Mail totiž priniesol fotografie, ktoré vznikli v nočných uliciach New Yorku. Speváčka a komik si spoločne užili večeru v istej reštaurácii, kde na sebe išli oči nechať. Potom nasledovala romantická prechádzka, počas ktorej sa neubránili objatiam a dokonca aj bozkom. Nechajme sa prekvapiť, kedy sa k romániku vyjadria. 

NOVÝ MILENEC slávnej speváčky:
Galéria fotiek (8)
Dua Lipa a Trevor Noah
Zdroj: SITA

Dua Lipa v minulosti tvorila pár s Anwarom Hadidom. Dvojica má za sebou viacero rozchodov. Ten, v decembri 2021 bol definitívny. Trevor do mája 2022 randil so 42-ročnou herečkou menom Minka Kelly. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

NOVÝ MILENEC slávnej speváčky: Vášeň v uliciach... Načapali ich paparazzi!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články