Nedeľa, 25. september 2022. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Známy spevák sa váľal v posteli plnej krások: O 10 rokov staršia frajerka bude "nadšená"!

Harry StylesGaléria fotiek (7)
Harry Styles
Zdroj: SITA

LOS ANGELES - Harry Styles (28) momentálne cestuje po Európe v rámci koncertnej šnúry Love On Tour. Tú však zatiaľ sprevádza jeden nešťastný moment za druhým. Drobným potešením pre speváka môže byť jeho nový videoklip k piesni Late Night Talking. Otázkou však je, či z neho bude nadšená aj jeho priateľka Olivia Wilde (38)!


Harry Styles aktuálne koncertuje v rámci jeho očakávanej Love On Tour. Tá sa však nezaobišla bez komplikácií. Koncert v Glasgowe poznačil pád fanúšika z 10-metrovej výšky, ten v Kodani bol zrušený po tom, ako sa v meste odohral vražedný útok.

Teraz však Harry Styles prichádza s videoklipom k piesni Late Night Talking. V ňom sú napríklad zábery, ako je v posteli s viacerými sporo odetými ženami. Jeho priateľka, herečka Olivia Wilde, z toho zrejme nie je príliš nadšená...

Olivia Wilde
Galéria fotiek (7)
Olivia Wilde
Zdroj: SITA

Fanúšikovia však nešetrili chválou. „Je to jeden z najlepších hudobníkov na svete. Všetky jeho piesne sú užasné a jeho hlas je neuveriteľný," napísal jeden z nich. „Harry je s prehľadom jeden z najlepších spevákov tejto dekády," doplnil ďalší.

Harry Styles
Galéria fotiek (7)
Harry Styles
Zdroj: YouTube

Harry Styles je britský hudobník, ktorý sa preslávil v speváckej šou X Factor. S herečkou Oliviou Wilde sa dali dokopy minulý rok. Kráska má s bývalým partnerom Jasonom Sudeikisom (46) dve deti -  syna Otisa (8) a dcéru Daisy (5).

VIDEO: Klip k piesni Late Night Talking od Harryho Stylesa.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Známy spevák sa váľal v posteli plnej krások: O 10 rokov staršia frajerka bude "nadšená"!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články