Štvrtok, 11. august 2022. Meniny má Zuzana, zajtra Darina, Dárius, Dária.

Mladá raperka bez hanby zdvihla sukňu, pohľad na Kanye Westa VYDESÍ aj vás!

Lakeyah a Kanye West na odovzdávaní cien rozhodne zaujali. Galéria fotiek (3)
Lakeyah a Kanye West na odovzdávaní cien rozhodne zaujali.
Zdroj: SITA a profimedia.sk

LOS ANGELES - Rozhodne zaujali! V nedeľu večer sa v Meste anjelov odovzdávali ceny BET Awards 2002. Ocenenie za celoživotný úspech si odniesol Sean "Diddy" Combs (52), ktorému vzdal poctu i raper Kanye West (45). Ten prišiel do spoločnosti zamaskovaný od hlavy po päty. V porovnaní s ním jeho kolegyňa Lakeyah (21) ukázala, čo sa dalo!


BET Awards je udeľovanien cien Black Entertainment Television na oslavu afrických Američanov v oblasti herectva, hudby, športu a zábavy. Svoj výnimočný moment počas posledného ročníka mal aj raper Sean "Diddy" Combs.

FOTOGALÉRIA z odovzdávania cien BET Awards

Ten sa pri preberaní ocenenia neubránil slzám. Vo svojej ďakovnej reči spomínal viacerých. Netajil sa tým, že mu veľmi chýba jeho milovaná Kim Porter, ktorá v roku 2018 náhle zomrela. 

VIDEO: Sean Diddy Combs a jeho ďakovná reč na podujatí BET Awards 2022.

Diddyho na pódiu vo svojej reči vychvaľoval aj Kanye West. Ten tvrdil že Sean Combs bol jedným z tých, kto ho vždy veľmi inšpiroval. Nevedno, kde exmanžel Kim Kardashian čerpal námet na svoj outfit, isté ale je, že vyzeral desivo. „Som sám, kto má pocit, že Kanye v tom nedokáže dýchať?” znie jedna z reakcií zo sociálnych sieti, kde sa vo veľkom diskutovalo o jeho čudesnej kreácii. 

Kanye West
Galéria fotiek (3)
Kanye West
Zdroj: SITA

Zaujať sa podarilo aj nie príliš známej raperke menom Lakeyah. Mladá kráska si totiž obliekla na prvý pohľad obyčajné šaty. Počas pózovania fotografom si však bez hanby zdvihla sukňu a všetkým sa tak naskytol pohľad na jej nohavičky. 

Lakeyah
Galéria fotiek (3)
Lakeyah
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články