Nedeľa, 19. september 2021. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Krásna misska odbehla od malého syna: Trpko to oľutovala... ZÁSAH ZÁCHRANKY!

Aneta Vignerová s partnerom a synčekom.
Aneta Vignerová s partnerom a synčekom.
Zdroj: profimedia.sk
02.08.2021 18:00

PRAHA - Nepríjemná skúsenosť! Modelka a Miss Česká republika 2009 - Aneta Vignerová (33) si zhruba rok a pol užíva rodičovské povinnosti. V rozhovoroch a na Instagrame však kráska nemá problém priznať, že úloha matky nie je vôbec jednoduchá. Počas uplynulého víkendu mala podľa vlastných slov "srdce v pr*eli", keď sa dozvedela, že jej synčekovi Jirkovi sa prihodil úraz.


Aneta Vignerová na istý čas vymenila modelkovské povinnosti za úlohu mamičky. Pred rokom a pol porodila synčeka, ktorému spolu s partnerom - scénaristom Petrom Kolečkom dali meno Jirko. Režisér, scénarista a dramaturg má okrem neho ešte dvoch starších synov. 

Aneta Vignerová, Petr Kolečko a ich milovaný synček Jirko.
Krásna misska odbehla od
Zdroj: Instagram

Počas víkendu zažila prominentná rodinka nepríjemné chvíle. Ako Aneta na Instagrame prezradila, Jiříček prišiel k úrazu. „Tak dnes tvrdý náraz do regálu s knihami. Aj sanitka tu bola. Röntgen a hrča na hlave. Všetko je v poriadku, ale poviem vám, ten stav a srdce v pr*eli, to je niečo,” reagovala tmavovláska, ktorá v čase nešťastnej udalosti nebola doma. 

Synček modelky a scenáristu má na hlave takúto nepeknú modrinu.
Krásna misska odbehla od
Zdroj: Instagram

Kráska si totiž po dlhšom čase na hodinku odbehla od rodičovských povinností a chlapov nechala doma samých. „Stane sa. Človek je v tej chvíli naštvaný na nich, potom na seba, a potom zase na seba... Delím sa s vami o to, lebo viem, že nie som výnimkou a mnohé s vás sa s podobnými situáciami momentálne tiež stretávate,” dodala Vignerová, ktorá má na Instagrame viac ako 76-tisíc followerov. 

Aneta Vignerová sa s followermi delí aj o krásy a nástrahy materstva.
Krásna misska odbehla od
Zdroj: Instagram


Galéria

Aneta Vignerová s partnerom Petr Kolečko so synom.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články