Sobota, 12. jún 2021. Meniny má Zlatko, zajtra Anton.

Slávna herečka ohúrila cestou na večeru: Fotografom naservírovala svoje prsia!

Megan Fox
Megan Fox
Zdroj: profimedia.sk
23.05.2021 11:00

LOS ANGELES - Sexepíl z nej sršal na všetky strany! Megan Fox rozhodne patrí medzi najpríťažlivejšie herečky súčasnosti. A kráska to dala najavo aj pred pár dňami, keď sa pri príležitosti svojich narodenín vybrala s milencom na romantickú večeru. Pozrite sa, ako perfektne vyzerala!


Dala si záležať! Americká herečka Megan Fox je stelesnením dokonalosti. Za pravdu nám určite dajú nielen mnohí muži, ale aj dámy, ktoré bez závisti vedia oceniť ženskú krásu. Keď ju paparazzi zvečnia nenalíčenú, je rovnako atraktívna, ako keď sa objaví na červenom koberci. 

V uplynulých dňoch oslávila táto trojnásobná mamička s výstavnou postavou svoje 35. narodeniny. pri tej príležitosti sa spolu s milencom - spevákom Machine Gun Kelly vybrali na večeru do prestížnej reštaurácie. Cestou tam natrafili na bulvárnych fotografov, ktorí si hrdličky s nadšením fotili. 

Bodaj by nie! Oslávenkyňa mala na sebe outfit, v ktorom sama vyzerala ako ten najlepší darček. V červenom nohavicovom kostýme ju nešlo prehliadnuť. Pod sakom mala podprsenku rovnako výraznej farby, v ktorej jej dekolt vyzeral priam bombasticky!  

Machine Gun Kelly so svojou sexi frajerkou Megan Fox.
Megan Fox
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Megan Fox Megan Fox a Machine Machine Gun Kelly so Megan Fox a Brian Megan Fox Megan Fox Megan Fox a Brian

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články