Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

Drastická premena bohyne z Talianska: Zo sexi herečky je šedivá... Preboha!

Monica Bellucci je krásna žena.
Monica Bellucci je krásna žena.
Zdroj: SITA, Profimedia, Archív M.B.
18.04.2021 13:00

RÍM - Ako ježibaba! Monica Bellucci (56) rozhodne patrí medzi najväčšie a zároveň najkrajšie hviezdy Talianska. Ani s pribúdajúcimi rokmi nestráca nič zo svojho šarmu a je stále rovnako očarujúca. Pri pohľade na jej aktuálne zábery však niektorí nebudú veriť vlastným očiam. Z krásnej tmavovlásky je iná žena...


Kedykoľvek sa Monica Bellucci ukáže na červnom koberci, je stredobodom pozornosti. A vôbec nepotrebuje pútať pozornosť odvážnym outfitom. Herečkina charizma je totiž taká silná, že tmavovláska sa ani veľmi nemusí snažiť. 

Svoj šarm raz za čas predvedie aj pred objektívmi ako modelka, či pred kamerami. A výsledok vždy stojí za to. Inak tomu zrejme nebude ani v prípade novinky La Befana comes at night. Pomerne prekvapivé však je, v akej podobe sa herečka predvedie. 

Paparazzom sa ju totiž podarilo zvečniť počas nakrúcania. Po jej tmavých vlasoch niet ani stopy a Monica je vďaka parochni kompletne šedivá. Zaujímavé je sledovať aj kostým, ktorý má na sebe a metla v ruke prezrádza, že krásna herečka stvárni bosorku Dolores. 

Monica Bellucci sa v novej úlohe predvedie s kompletne šedivou hlavou.
Monica Bellucci
Zdroj: profimedia.sk

Monica Bellucci v úlohe bosorky.
Monica Bellucci
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Monica Bellucci Monica Bellucci je krásna Monica Bellucci Monica Bellucci Monica Bellucci Monica Bellucci Monica Bellucci Monica Bellucci

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, Instagram, Miramax, MGM

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články