Streda, 4. august 2021. Meniny má Dominik, Dominika, zajtra Hortenzia.

Nový milenec slávnej speváčky: Prepánajána! Toho na ulici nik neprehliadne

Avril Lavigne
Avril Lavigne
Zdroj: profimedia.sk
27.02.2021 11:00

LOS ANGELES - Zaujímavá dvojica! Speváčka Avril Lavigne (36) má za sebou dve nevydarené manželstvá. Na lásku však nezanevrela a aj teraz je šťastne zamilovaná. V spoločnosti frajera ju nedávno nafotili paparazzi v uliciach. Čo na tento párik hovoríte?


Začiatkom roka vypustili punková princezná Avril Lavigne a americký raper Mod Sun do sveta skladbu s názvom Flames, ktorú prezentujú ako novú punkovú hymnu. Dnes je jasné, že dvojici sa nielenže dobre spolupracovalo, ale aj v súkromí medzi nimi preskočila iskra. 

Zaľúbenci trávia každú chvíľu spoločne. Dokazujú to viaceré zábery bulvárnych fotografov, ktorí ich zvečnili už aj pri bozkoch. Za zmienku stojí, že okrem hudby ich spája tiež záľuba vo výstredných outfitoch a výrazný imidž. Mod Sun napríklad aktuálne nosí na hlave krikľavozelené číro. 

Avril Lavigne bola v priebehu rokov 2006-2010 manželkou gitaristu z kapely Sum 41 - Derycka Whibleya. Za frontmana kapely Nickelback - Chada Kroegera sa vydala v roku 2013, po dvoch rokoch sa však rozviedli. Od vtedy blondínka randila aj s inými mužmi. Napríklad s bilionárom egyptského pôvodu menom Fayez Philip Sarofim. „Verím v lásku a na manželstvo som nezanevrela. Avšak príliš mi na tom nezáleži. Podstatné pre mňa je byť v zdravom vzťahu a byť jednoducho šťastná,” uviedla v jednom z rozhovorov speváčka. 

Raper Mod Sun má za sebou taktiež viacero vzťahov. Istý čas dokonca žil v trojici s herečkou Bellou Thorne a youtuberkou menom Tana Mongeau. 

Avril Laavigne a Mod Sun tvoria pár, ktorý na ulici nemožno prehliadnúť.
Avril Lavigne a Mod
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Avril Lavigne Avril Lavigne Avril Lavigne a Mod Avril Lavigne Avril Lavigne Avril Lavigne

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články